BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Kako odabrati brokera?

Ići dole 
+86
pepermint
starter
djuken
JMBR
burstimage
Zile
maxxxii
Teletrader
Stane Dolanc
Cermet
philips1
magnum
Prokuplje
malaga
pedja qwerty
DimitrijeJ
milosmiljkovic
MightyZ
Strbac
arsen123
bwresident
deniss
Kivalo
Admin
Aria
pandda
capriolo
BBrroo
Cika Jova
Karlo
Mistery 011
usporen
Folio
Dalaj Lama
Bookmaker
MORNAR
Delboj
MYSTIC021
zekapeka
Dr.
Dragan555
trind
Smile
Boranija
boban75
Aleks
useyourname
Aca kurbla
Momir
Tenerife
Zak10
Limited011
E.T.
Dragan11
Matans
MarkoJTD
Lutvi
Ars Vivendi
Boby
Nemesis
adamm
Petar Pan
Fmember
Vladimirmitr
BoS
Dejansss
markom83
Drasko
GogaAna
Light
Kobe Bryant
Putnik
Ris
Non-ProfitOrganization
Niche
Dax
Dnenad85
Drag_Mlad
interista
Milos86
Nebojsa
BojanNS
Sneki
Friz
Dusan
1jelena
90 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/14/2014, 12:12

Limited011 ::
A što bi išao kod Rajfajzen Brokera?
Imaš IC Broker, Iliriku ili Sintezu.
Na vrhu sajta imaš njihove banere pa pogledaj šta nude ili ih zovi telefonom.
Sva tri brokera daju bolje uslove od bilo koje banke...

A koje to uslove daju bolje od bilo koje banke?
Npr.IC broker naplacuje brokersku proviziju 1%,provizija vojvodjanske banke 0,15%,toliko je i kod drugih banaka.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2786
Points : 7944
Datum upisa : 21.01.2009

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/14/2014, 12:25

IC daje 0,5% za članove foruma - zovi ih pa pitaj.
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/14/2014, 12:44

Ars Vivendi ::
IC daje 0,5% za članove foruma - zovi ih pa pitaj.

Pitao i Aleksandar Stojkovic iz IC Brokera kaze 1%
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 530
Points : 1435
Datum upisa : 17.02.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/14/2014, 22:46

Preko Kombank provizija 0,6% sve komplet,broker,banka,CRHOV,berza,za naloge preko 50k dinara...
Za naloge manje od 50,provizije ostaju iste ali srazmerno manjem ulaganju one se zapravo uvecavaju na o,7 do 1%
Nazad na vrh Ići dole
useyourname
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 18.07.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/18/2014, 16:29

Ljudi, kad vec preporucujete, ako zelim da krenem da poslujem sa berzom, a zelim da izbor kupovine i prodaje akcija prepustim brokeru, u principu da veliku vecinu poslovanja ili cak celokupno, prepustim brokerima, ja samo da obezbedjujem novac, koga preporucujete, koga da izaberem?
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/18/2014, 17:14

useyourname ::
Ljudi, kad vec preporucujete, ako zelim da krenem da poslujem sa berzom, a zelim da izbor kupovine i prodaje akcija prepustim brokeru, u principu da veliku vecinu poslovanja ili cak celokupno, prepustim brokerima, ja samo da obezbedjujem novac, koga preporucujete, koga da izaberem?

To što tebi treba nije broker već investicioni fond ili investicioni savetnik.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/18/2014, 18:33

To što tebi treba nije broker već investicioni fond ili investicioni savetnik.


To mi nemamo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
useyourname
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 18.07.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/18/2014, 20:18

Vi, to jest, aik banka? U kojoj banci mogu da nadjem dobrog investicionog savetnika, ako to ne postoji nigde drugde? Jesam laik, ali sam prilicno ozbiljan sa ovim, molim da me neko uputi.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/19/2014, 05:05

useyourname ::
Vi, to jest, aik banka? U kojoj banci mogu da nadjem dobrog investicionog savetnika, ako to ne postoji nigde drugde? Jesam laik, ali sam prilicno ozbiljan sa ovim, molim da me neko uputi.

Ako si ozbiljan, dobro razmisli od koga tražiš savet i kome poveravaš svoj novac.

Jer ovde na forumu, čast izuzecima, smo takodje laici i diletanti. Na žalost, slična situacija je i u nekim bankama.

Zato budi obazriv od koga tražiš, a još obazriviji koji ćeš savet poslušati.

U svakom slučaju puno sreće  ajkula 

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
useyourname
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 18.07.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/19/2014, 17:20

Jos jedno pitanje, ako otvorim namenski racun kod nekog brokera, to me nista ne sprecava da poslujem dalje sa drugim brokerima, koliko sam shvatio samo se ne moze istvoremeno davati istovetni nalog razlicitim brokerima? I mogu da trazim investicione savetnike nekih banaka iako imam vec racun kod nekog drugog brokera?
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 787
Localisation : Vojvodina
Points : 2642
Datum upisa : 03.01.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/19/2014, 21:45

NAJBOLJE DA PRATIŠ FORUM JEDNO GODINU DANA, PA AKO I DALJE BUDEŠ ŽELEO DA INVESTIRAŠ U AKCIJE - INVESTIRAJ. OVO TI JE MOJ SAVET, JER NEMAŠ ISKUSTVA NA BERZI.
 
MOŽE TI SE DESITI....
 titanik

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
useyourname
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 18.07.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/20/2014, 07:46

Pa to i jeste poenta, ja nemam iskustva, a zelim da stupim u kontakt s nekim ko ima i to visegodisnjeg i vise nego sto bih ja stekao za godinu dana. Sta je uopste najpametnije uraditi s parama u srbiji, neki mali biznis, nekretnine?
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/20/2014, 14:22

Stavi na stednju u Dinarima na vise godina.Pocni ili zapisi  kad si poceo , pa ces videti dali si bio u pravu.


Moj savet. Pa posle Akcije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/20/2014, 20:08

useyourname ::
Jos jedno pitanje, ako otvorim namenski racun kod nekog brokera, to me nista ne sprecava da poslujem dalje sa drugim brokerima, koliko sam shvatio samo se ne moze istvoremeno davati istovetni nalog razlicitim brokerima? I mogu da trazim investicione savetnike nekih banaka iako imam vec racun kod nekog drugog brokera?

Sve što si pomenuo može...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1617
Points : 4744
Datum upisa : 04.06.2008

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/22/2014, 11:03

useyourname ::
Ljudi, kad vec preporucujete, ako zelim da krenem da poslujem sa berzom, a zelim da izbor kupovine i prodaje akcija prepustim brokeru, u principu da veliku vecinu poslovanja ili cak celokupno, prepustim brokerima, ja samo da obezbedjujem novac, koga preporucujete, koga da izaberem?

Treba puno da čitaš, ima toga dosta korisnog na ovom forumu.
Počni ovde: https://www.aikb.net/t1646-pre-nego-sto-odlueite-da-kupite-akcije

Nije valjda da si toliko zauzet pa treba neko drugi da ti vodi portfolio?
Sam odluči i hrabro zakorači u berzanske vode...
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/22/2014, 11:24

Citat :
Sam odluči i hrabro zakorači u berzanske vode...

@useyourname
Samo hrabro... Najgore sto moze da ti se desi je da izgubis nesto novca.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1617
Points : 4744
Datum upisa : 04.06.2008

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/22/2014, 11:48

Fmember ::
Citat :
Sam odluči i hrabro zakorači u berzanske vode...

@useyourname
Samo hrabro... Najgore sto moze da ti se desi je da izgubis nesto novca.

Tačno, ali može i da zarad. Zavisi kako ga krene.
Eto, da je pre par dana ili juče kupio DJMN po 25k, danas bi mogao da ga ptoda po 30k ili da sačeka par nedelja i da ga proda po 32.400 dinara
 armo 
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime7/22/2014, 11:49

@Smile

Svaka cast!  sesir

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
trind
Still learning
Still learning
trind


Broj poruka : 112
Points : 545
Datum upisa : 01.09.2013

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime10/15/2014, 15:09

Koja je trenutno najbolja platforma za on-line trgovanje na BB?

Probao sam Kombank trader i E-Client Trader, obe su daleko losije od pokojnog QuoteStation-a.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime1/21/2015, 13:34

Izvinjavam se unapred sto cu ovde pitati ali sad sam zvao MV kao i Raisfaisen i komercijalnu banku i oni nude sve za 0.65% +1000 dinara namenski racun +1950 nesto da mogu od kuce da kupujem. A svi drugi mi traze 1-1.5% da li neko zna jel mozda oni iz komercijalne imaju skrivene troskove ili su zaista najpovoljniji?
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: s   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime1/21/2015, 13:46

Dragane, nema skrivenih troškova. Kupiš akcije - platiš 0.65%, prodaš akcije - platiš 0.65%. S tim da tih 0.65% ne može biti manje od, čini mi se, 150din - za neku kupovinu od 20K dinara je okvirno provizija 150din.

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Dr.
Just looking
Just looking
Dr.


Broj poruka : 25
Points : 80
Datum upisa : 22.03.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime1/21/2015, 14:36

Tenerife ::
Dragane, nema skrivenih troškova. Kupiš akcije - platiš 0.65%, prodaš akcije - platiš 0.65%. S tim da tih 0.65% ne može biti manje od, čini mi se, 150din - za neku kupovinu od 20K dinara je okvirno provizija 150din.
Mislim da su ranije imali i naknadu za davanje i povlačenje naloga 500 din a sad neznam da li je imaju.
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime1/21/2015, 14:45

Dr. ::
Tenerife ::
Dragane, nema skrivenih troškova. Kupiš akcije - platiš 0.65%, prodaš akcije - platiš 0.65%. S tim da tih 0.65% ne može biti manje od, čini mi se, 150din - za neku kupovinu od 20K dinara je okvirno provizija 150din.
Mislim da su ranije imali i naknadu za davanje i povlačenje naloga 500 din a sad neznam da li je imaju.

Nemaju....
Od skrivenih troskova imas odrzavanje racuna od 100 din (ukoliko si imao promet na racunu).... I minimalna provizija je 100 din :)

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime1/21/2015, 16:34

U Rajfajzen je sve 1,0135% + 700 rsd otvaranje racuna.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime2/12/2015, 14:34

Da li IC jos daje neke privilegije za clanove foruma? Meni su konkretno rekli za kupovinu na NYSE 2 centa po akciji a najmanje 10$ po transakciji plus 12$ mesecno odrzavanje. Ali zackoljica je ne primaju devize nego moram da im uplatim dinare pa onda oni po nekom povoljnom kursu banke pretvaraju u Dolare (kod nas nijedna banka nema povoljan kurs u odnosu na menjacnice) pa verovatno isti postupak kad prodajem. Da li su oni najpovoljniji? Nameravam da kupim - najvise 3 akcije pa da cekam godinu dve koliko treba vec. E sad tih 12$ se pretvore u 120-240$ znamo svi da nase banke u odnosu na menjacnice nikako nemaju povoljan kurs. Da li neko zna povoljniju kombinaciju preko domacih brokera ili banaka?
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime2/12/2015, 23:06

Dragan555 ::
kod nas nijedna banka nema povoljan kurs u odnosu na menjacnice
Mislim da si neupucen i to samo zato sto nisi svestan cinjenice da kursevi koja banka istice predstavljaju samo minimalne i maksimalne kurseve po valuti za taj dan (regulativa strogo zabranjuje njihovo probijanje tokom dana). SVAKA BANKA MOZE DA PONUDI BOLJI KURS OD MENJACNICE.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime2/13/2015, 01:15

MYSTIC021 ::
Dragan555 ::
kod nas nijedna banka nema povoljan kurs u odnosu na menjacnice
Mislim da si neupucen i to samo zato sto nisi svestan cinjenice da kursevi koja banka istice predstavljaju samo minimalne i maksimalne kurseve po valuti za taj dan (regulativa strogo zabranjuje njihovo probijanje tokom dana). SVAKA BANKA MOZE DA PONUDI BOLJI KURS OD MENJACNICE.
Zasto onda nije zeleo da mi kaze koji je kurs u tom trenutku ili danu? Samo bi ga uporedio sa dve najpovoljnije menjacnice u BG pa da vidim koliko su povoljniji, jednaki ili nepovoljniji? Sve sto je skriveno izaziva podozrenje. Cak i kod upucenih. Nekako mi se cini da zivimo u zemlji gde ako se sam ne pazis nece te ni drzava stititi. Od silnih reformi nemaju vremena. A vama svakako hvala na trudu.
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime2/13/2015, 06:06

@Dragan555

Moje je misljenje da ni sam verovatno nije znao koji mu kurs banka u tom trenutku moze ponuditi. Kurs na se medjubankraskom deviznom trzistu menja tokom dana (npr.trziste se juce otvorilo na 121.70/121.90 pa je oko 11h otislo na 121.85/122.05 usled neizvesnosti da bi IO NBS mogao u 12h da objavi snizavanje referentne kamatne stope, da bi na kraju dana trziste zavrsilo na 121.30/121.50). Shodno kretanju kursa banka kreira kursne liste za razlicite tipove klijenata (bilo da je u pitanju fizicko lice, pravno lice ili ovlascena menjacnica). Logika menjacnice je potcenjuje otkup (citaj vecina ljudi prodaje EUR za RSD) i istovremeno prati po kom kursu banka od nje moze otkupiti pomenutu efektivu (shodno tome menjacnica stavlja prodajni kurs malo iznad kursa po kojem banka moze otkupiti eur od nje, pa po prodajnom kursu cesto moze biti konkurentna sa bankom). Normalno, bilo bi dobro kada bi odmah u startu znao kurs ili okvirnu marginu u odnosu na srednji.
Nazad na vrh Ići dole
Delboj
Our family
Our  family
Delboj


Broj poruka : 319
Godina : 38
Points : 1146
Datum upisa : 03.12.2011

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime4/12/2015, 14:59

Poštovane kolege,
pošto se Šumdija broker iz Kragujevca gasi, da li imate neku super preporuku za brokersku kuću, za nas iz unutrašnjosti?

Pošto je najveći deo borkerskih kuća skoncentrisan u Beogradu i severnije, meni je lično bitno da mogu da ispostavljam naloge elektronski (mejlom ili preko aplikacije) i naravno, da provizija za ispostavljanje naloga bude što niža, kao i da ne postoji fiksan iznos minimalne provizije.

Unapred hvala na pomoći
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime4/16/2015, 12:03

Probaj Iliriku ili IC.Broker nude pristojne uslove...
Sve obavljas telefonom i internetom.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
trind
Still learning
Still learning
trind


Broj poruka : 112
Points : 545
Datum upisa : 01.09.2013

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime4/16/2015, 18:20

Vojvodjanska banka je podigla proviziju sa 0.15% na 0.3% bez obavestenja. IC radi preko njih.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2786
Points : 7944
Datum upisa : 21.01.2009

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime4/16/2015, 19:26

Ne radim preko IC ali jer ima neka banka koja uzima manje od 0,3%?

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Delboj
Our family
Our  family
Delboj


Broj poruka : 319
Godina : 38
Points : 1146
Datum upisa : 03.12.2011

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime4/16/2015, 23:10

Jel ima neko da radi preko Komercijalne banke i Komtrade aplikacije? Kakvo je iskustvo?
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime4/17/2015, 02:13

Delboj ::
Jel ima neko da radi preko Komercijalne banke i Komtrade aplikacije? Kakvo je iskustvo?
Ja radim preko njih. Iskustvo je odlicno, sve probleme i pitanja sam prilicno lako resio. Sama web aplikacija je odlicna i jednostavna a tehnicka podrska je dobra. Pre mesec dana sam poceo da koristim i android aplikaciju i za sada mi je ok.
Nemam predstavu kakvi su ostali ali nemam ni nameru da ih menjam.

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
Delboj
Our family
Our  family
Delboj


Broj poruka : 319
Godina : 38
Points : 1146
Datum upisa : 03.12.2011

Kako odabrati brokera? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 3 Icon_minitime4/17/2015, 18:45

zekapeka ::
Delboj ::
Jel ima neko da radi preko Komercijalne banke i Komtrade aplikacije? Kakvo je iskustvo?
Ja radim preko njih. Iskustvo je odlicno, sve probleme i pitanja sam prilicno lako resio. Sama web aplikacija je odlicna i jednostavna a tehnicka podrska je dobra. Pre mesec dana sam poceo da koristim i android aplikaciju i za sada mi je ok.
Nemam predstavu kakvi su ostali ali nemam ni nameru da ih menjam.
Hvala na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako odabrati brokera?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako je Amerika postala imperija...i kako ce propasti?
» Kako bi reagovali?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Edukacija-
Skoči na: