BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Kako odabrati brokera?

Ići dole 
+86
pepermint
starter
djuken
JMBR
burstimage
Zile
maxxxii
Teletrader
Stane Dolanc
Cermet
philips1
magnum
Prokuplje
malaga
pedja qwerty
DimitrijeJ
milosmiljkovic
MightyZ
Strbac
arsen123
bwresident
deniss
Kivalo
Admin
Aria
pandda
capriolo
BBrroo
Cika Jova
Karlo
Mistery 011
usporen
Folio
Dalaj Lama
Bookmaker
MORNAR
Delboj
MYSTIC021
zekapeka
Dr.
Dragan555
trind
Smile
Boranija
boban75
Aleks
useyourname
Aca kurbla
Momir
Tenerife
Zak10
Limited011
E.T.
Dragan11
Matans
MarkoJTD
Lutvi
Ars Vivendi
Boby
Nemesis
adamm
Petar Pan
Fmember
Vladimirmitr
BoS
Dejansss
markom83
Drasko
GogaAna
Light
Kobe Bryant
Putnik
Ris
Non-ProfitOrganization
Niche
Dax
Dnenad85
Drag_Mlad
interista
Milos86
Nebojsa
BojanNS
Sneki
Friz
Dusan
1jelena
90 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/19/2015, 13:01

Ilirikom sam prezadovoljan. I trude se da sa klijentom ostvare licni kontakt i da izadju u susret i kad nisu obavezni. Uslovi su sasvim ok.

Ne volim banke, jedino ako je ovo trebala da bude reklama za Kombank onda je ok.
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/24/2015, 12:12

Da li IC jos daje neke privilegije za clanove foruma?

Kolika je brokerska provizija a koliko je provizija vojvodjanske banke?

Koliki su troskovi kod Ilirike i preko koje banke idu?
Nazad na vrh Ići dole
Bookmaker
Still learning
Still learning
Bookmaker


Broj poruka : 149
Points : 398
Datum upisa : 23.09.2009

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/24/2015, 15:30

Telo poruke...Odgovorno tvrdim da sa domaćim brokerima može lakše i bolje da se sarađuje...INTERCAPITAL I ILIRIKA su sasvim O.K. ali oni zbog velikogbroja korporativnih klijenata za male baš i nemaju vremena koliko god da sr trude da budu ljubazni. Od 1992.-e radiiim sa JORGIĆ BROKER...skoro pa porodična atmosfera , sve može i sve je dogovor.Nemaju naravno plazformu za trgovanje ali možeš da im sr javiš i sa Zlatibora i da završiš posao običnim telefonskim pozivom ili mejlom.Provizija im je malo jača , al ' Bane Jorgić ti je više pirtfolio menadžer nego broker i te njehove dobre odluke u pravo vreme potpuno ''pokrivaju'' relativno visoku proviziju od 1,5%. Uz račun kod ALFA banke sa 0.2%provizije u trgovanju i bez provizije prilikom podizanja gotovine...dobra kombinacija.U zavisnosti od visine transakcije - od 0,85 do 1,35 % .

_________________
Tempus et meum jus
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 709
Points : 1905
Datum upisa : 30.11.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/24/2015, 15:35

Zak10 ::
Da li IC jos daje neke privilegije za clanove foruma?

Kolika je brokerska provizija a koliko je provizija vojvodjanske banke?

Koliki su troskovi kod Ilirike i preko koje banke idu?

Takve stvari je najbolje da lično proveriš
Uzmeš telefon u ruke i zoveš a oni ti kažu iz prve ruke kako stoje stvari.

IC tel 011 785 8802
Ilirika 011 33 01000

itd... http://www.belex.rs/clanovi/spisak_clanova

P.S IC broker je mala brokerska kuća...
P.P.S: telefonsko primanje naloga i dogovora možeš sa svakom kućom da radiš, to nije ni za koga od njih problem.

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 14:38

Tenerife ::
Dragane, nema skrivenih troškova. Kupiš akcije - platiš 0.65%, prodaš akcije - platiš 0.65%. S tim da tih 0.65% ne može biti manje od, čini mi se, 150din - za neku kupovinu od 20K dinara je okvirno provizija 150din.


Kod kog brokera je ovo sve za 0.65%?
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 15:59

Kombank Trader

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 16:24

Tenerife ::
Kombank Trader

Kolika je mesecna naknada za web i/ili android aplikaciju?
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 16:37

Dobijas i web i android u paketu. Android je malo bzvz kad hoćeš da postaviš nalog, video sam kod drugara a ja koriatim wp tako da nista...

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 17:43

Tenerife ::
Dobijas i web i android u paketu. Android je malo bzvz kad hoćeš da postaviš nalog, video sam kod drugara a ja koriatim wp tako da nista...

Nisi me razumeo ili mozda ja nisam razumeo :)...mene zanima jel se dodatno placa koriscenje web platforme (i androida) pored svih provizija (0.65%) ili se to podrazumeva prilikom otvaranja namenskog racuna kod njih?
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 18:40

Ovde nije sve 0.65%,placa se i njihova platforma i otvaranje racuna i uslovljavaju sa otvaranje tekuceg racuna kod njih,uostalom neka kazu koliko su pojedinacni troskovi oni koji trguju preko njih.
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 19:33

Dakle, pisano je koliko treba izdvojiti za usb key i otvaranje dva racuna - jedan za kupovinu akcija a drugi za prodaju akcija (nista se ne naplacuje za ta dva racuna DOK NE PODIZES NOVAC ZA SLADOLED koji zelis da kupis, jer izgleda da je to cilj cim sitnicarite). Otvara se tekuci racun klasicni na koji preko ebankweb app prebacujes novac za kojim kupujes sladoled u bolje opremljenim poslasticarnicama gde mozes da platis bezgotovinski.

Jedini problem je da sve to moras u staru oko 5000din da platis i usb vazi 2 godine.

Sad jedino da planirate koliko sladoleda kupujete i da li vam se gospodo isplati da se igrate radi sladoleda.

Sad jasno?

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 19:45

Folio ::
Tenerife ::
Dobijas i web i android u paketu. Android je malo bzvz kad hoćeš da postaviš nalog, video sam kod drugara a ja koriatim wp tako da nista...

Nisi me razumeo ili mozda ja nisam razumeo :)...mene zanima jel se dodatno placa koriscenje web platforme (i androida) pored svih provizija (0.65%) ili se to podrazumeva prilikom otvaranja namenskog racuna kod njih?

I web platforma i android davanje naloga je ukljuceno u proviziju tj. nema dodanog troska.

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime4/30/2015, 19:48

Tenerife ::
Dakle, pisano je koliko treba izdvojiti za usb key i otvaranje dva racuna - jedan za kupovinu akcija a drugi za prodaju akcija (nista se ne naplacuje za ta dva racuna DOK NE PODIZES NOVAC ZA SLADOLED koji zelis da kupis, jer izgleda da je to cilj cim sitnicarite). Otvara se tekuci racun klasicni na koji preko ebankweb app prebacujes novac za kojim kupujes sladoled u bolje opremljenim poslasticarnicama gde mozes da platis bezgotovinski.

Jedini problem je da sve to moras u staru oko 5000din da platis i usb vazi 2 godine.

Sad jedino da planirate koliko sladoleda kupujete i da li vam se gospodo isplati da se igrate radi sladoleda.

Sad jasno?

Ja koliko sam primetio, nema troska po transakciji vec samo ukoliko je bilo promena na racunu placas jednom mesecno (na kraju meseca) 100 din odrzavanje.

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime5/2/2015, 22:08

Koliko placate platformu sa real time podacima,dubinu do 10 nivoa a da nije Kombank Trader?
Nazad na vrh Ići dole
usporen
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 30.06.2015

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime6/30/2015, 16:03

Zanima me kod kog brokera bi bili najnizi troskovi otvaranja racuna, prenosa akcija i odrzavanja sa retkim transakcijama. Bilo bi zgodno kad bi mogao sve da radim online i da je firma u centru. Da li negde moze da se otvori racun besplatno ili se uvek placa 1000 din.

hteo bih da prenesem nasledjene akcije u svoje ime. Trenutno su akcije kod Belgrade Independent. Nemam iskustva sa tom firmom i njihovi troskovi prenosa i novog racuna su oko 3000.
Akcije NIS-a. Ja ne bih bio preterano aktivan. Verovatno bih ulozio dividende u NIS jednom godisnje.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime6/30/2015, 16:28

Zavisi o kolikom broju akcija se radi.
Ako se radi o malom broju nema razloga da ih prenosiš na svoje ime, jer jednom kad budeš hteo da ih prodaš možeš tada sve to da obaviš uz ostavinsko rešenje.
I dividendu možeš da dižeš s očevog računa sa tim rešenjem.

Prenos je omiljena vrsta pljačke koja se mnogo dopada brokerima lale

U glavnom je cena od 3000 do 5000 po jednoj firmi.

Najbolje da prvo otvoriš račun kod nekog brokera u centru i onda platiš tih jbnih 3000 i prenesu ti akcije na tebe kod novog brokera.
Imaš na vrhu foruma 3 banera, i sva tri brokera su u centru gara, mada za Sintezu ne znam, oni su valjda na N. Beogradu, ali ih zovi sve i pitaj za uslove, jer oni to povremeno menjaju a ono što piše na sajtu često je samo okvirno...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
usporen
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 30.06.2015

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime7/1/2015, 00:44

to je oko 3000E. Racun na koji su isle dividende je cini mi se zatvoren. Ako je to slucaj kako bi onda podizao dividende.

Ako ih ne bi prenosio, da li bih onda opet placao 3-5000 prilikom prodaje zato sto ne bih mogao da prodam ako nisu prvo pod mojim imenom?
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime7/1/2015, 11:45

Idi kod IC Broker-a i Aleksandar Stojkovic ce sve to da ti zavrsi.
Nazad na vrh Ići dole
usporen
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 30.06.2015

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime7/1/2015, 19:20

Zak10 ::
Idi kod IC Broker-a i Aleksandar Stojkovic ce sve to da ti zavrsi.

sta bi zavrsio i sa kojim troskovima. ja ne mogu da posaljem pm kao novi korisnik ali pretpostavljam da ti mozes da posaljes meni.
Nazad na vrh Ići dole
usporen
Just looking
Just looking



Broj poruka : 4
Points : 40
Datum upisa : 30.06.2015

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime7/1/2015, 20:15

posto je to manja suma, verovatno bi bilo da ne prenosim u moje ime. Problem bi mogao biti sto se dividende salju na racun koji je zatvoren i u ime osobe koja nije ziva. Kako bih mogao da primam dividende. U IB su rekli da salju na taj racun
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime7/1/2015, 21:48

Poslao sam ti poruku.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime7/2/2015, 04:22

usporen ::
posto je to manja suma, verovatno bi bilo da ne prenosim u moje ime. Problem bi mogao biti sto se dividende salju na racun koji je zatvoren i u ime osobe koja nije ziva. Kako bih mogao da primam dividende. U IB su rekli da salju na taj racun

Nemoj da se nerviraš, HISTERIŠEŠ ko trudna žena i kidaš nerve.
Ništa tebi nije zakinuto. Dividenda te čeka, ne brini...
Ništa nije "zatvoreno" i sve što ti pripada te čeka.

Lepo poslušaj kolegu i idi kod tog brokera i sve će da ti sredi.
A trošak će biti onoliki koliki mora = oko 3000 din.
I nemoj da si cicija....

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime8/31/2015, 16:54

Da i meni je leglo manje, jos sam mislio da je dividenda mozda po nekom drugom osnovu.
Dakle leglo mi je 0,5% posto manje, po meni broker uzeo

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime8/31/2015, 18:14

Ja sam jos dobro proso....0.3% manje kafa
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 530
Points : 1435
Datum upisa : 17.02.2014

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime8/31/2015, 20:05

Meni je legla dividenda tacno u dinar ..
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime8/31/2015, 20:15

Meni je tacno u dinar ali naknadno je broker skinuo proviziju, vidim na racunu... Tacnije 0.3%

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
Karlo
Still learning
Still learning



Broj poruka : 77
Points : 133
Datum upisa : 13.11.2009

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: aa   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime8/31/2015, 20:19

Ne znam da li smem da pokrenem diskusiju ovde, ili na nekom drugom mestu: moj broker je convest Novi Sad a banka NLB. 
Sutra cu da probam da istražim ko je uzeo i koliko, a ako mi Aca kurbla kaže njegovu kombinaciju banka-broker, možda ću iz inata da preusmerim svoje finansijske aktivnosti. 

Više od 2% je bezobrazluk ako neko drugi radi isti posao sa 0%.
Nazad na vrh Ići dole
Cika Jova
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 11
Datum upisa : 07.09.2015

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime9/7/2015, 18:51

Da li bi mi neko rekao kakva su mu iskustva Ilirikom? Sta i koliko naplacuju prilikom trgovanja i koliko su generalno zainteresovani da se "bakcu" sa "malim ribama"? Kao neko ko je totalni pocetnik u svetu berze, hteo sam preko njih da uzmem akcije u vrednosti oko 1000$, pa prosto ne znam sta da ocekujem? Da li je to neka uobicajena suma ili ce mi se neko tamo "smejati" ako dodjem sa tim novcem da trgujem?

I drugo pitanje. Ako sam dobro razumeo citajuci teme po ovom forumu, potrebno je da se otvori namenski racun u nekoj od nasih banaka koji ce biti zaduzen za kupovinu i prodaju akcija. Koje sve troskove i koliko placam banci za te usluge?

Koja je tacno adresa ovog IC brokera sto isto spominjete po forumu? Ovo sto ja nalazim po netu mi nesto ne deluje da je to to.
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime9/11/2015, 14:12

Kliknes na IC Broker i ides na njihovu maticnu stranicu i tamo ih pitaj sta te konkretno interesuje.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime2/14/2016, 19:42

Prudence Capital - ovog brokera izbegavati. Nelojalan i skup!
U vlasništvu Miškovića...

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime2/25/2016, 22:53

Urosk ::
Fimaks

Milos86 ::
Svinje korumpirane

Ovog brokera (Fimaks broker a.d. , Beograd  - imaju 3 vlasnika) ne treba preporučivati svojim prijateljima i drugarima,
jer ne poštuju klijente!

Kao i gorepomenuti, u sprezi sa srpskim tajkunima.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime2/25/2016, 23:05

Cika Jova ::


Koja je tacno adresa ovog IC brokera sto isto spominjete po forumu? Ovo sto ja nalazim po netu mi nesto ne deluje da je to to.
IC je prodat, bila je to hrvatska firma koja je imala ispostavu u Beogradu - broker.
Sad je vlasnik:

Capital One Financial Corporation is an American bank holding company specializing in credit cards, home loans, auto loans, banking and savings products. When measured in terms of total assets and deposits, Capital One is the eighth-largest bank holding company in the United States. As of 2012, The bank has 963 Capital One Bank Branches including 10 café style locations for their Capital One 360 brand and 2,000 ATMs. Capital One Financial is a member of the Fortune 500, and also conducts business in Canada and the United Kingdom. The company helped pioneer the mass marketing of credit cards in the 1990s, and it is now the fourth-largest customer of the United States Postal Service.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime2/26/2016, 10:45

Pomislih i pitah se sta to znaci za klijente a sta za zaposlene .
Sta se se tu moze ocekivati.
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime2/26/2016, 12:55

Zato ga i nema baner na prvoj strani za IC Broker.
Nazad na vrh Ići dole
capriolo
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : 381
Datum upisa : 17.01.2015

Kako odabrati brokera? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? - Page 4 Icon_minitime3/11/2016, 23:37

Ovo je odlicno.  Dobro je da na ovoj temi izdvojimo sve brokere koji ne rade u interesu nas akcionara.   Zbog ovog sve veceg pada prometa jos mnogo brokerskih kuca morace da se zatvore,pa ne bi bilo lose da bas oni budu medju njima. Samo napred.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako odabrati brokera?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako je Amerika postala imperija...i kako ce propasti?
» Kako bi reagovali?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Edukacija-
Skoči na: