BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Ko će biti predsednik Srbije posle AV?

Ići dole 
+2
Stane Dolanc
Boranija
6 posters
AutorPoruka
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1867
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5157
Datum upisa : 28.05.2007

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime7/16/2024, 22:55

Vreme je da se već sad razmišlja o ovom pitanju.

Opozicija koliko vidim nema pravog kandidata ako zanemarimo poziv Vesne Pešić da to bude St. Protić!!
Koliko vidim sam sebe vidi na tom mestu i advokat Boža Prelević ??

Da će Milica Zavetnica to biti mislim da je spin same opozicije, kao neko ko to nezaslužuje.
Mislim da j sam AV pomenu Anu Brnabić, ali mislim da ni ona nije baš... nešto.

Stvarno: ko bi mogao to da bude?

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2191
Points : 6060
Datum upisa : 25.07.2010

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime7/20/2024, 02:38

Znam ljude koji misle da bi dobar opozicioni kandidat za Predsenika bila MARINIKA TEPIC!!
Cuda su moguca....

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Stane Dolanc
Our family
Our  family



Broj poruka : 339
Points : 823
Datum upisa : 22.05.2007

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime7/22/2024, 21:35

Pa ima tu kandidata,Djilas, Dobrica Veselinovic i sl....
mozda cak i Cura !!!!
veshtica veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2808
Points : 7997
Datum upisa : 21.01.2009

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime8/8/2024, 00:42

Alooooo, Forumaši, zar stvarno NIKOGA ne vidite kao predsednika Srbije posle AV????

Možda pored Ćute može i Jovo Bakić, profesor?
Jeste da je levičar, ali bože moj....

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 557
Points : 1952
Datum upisa : 06.12.2011

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime8/8/2024, 15:59

Ja posle Ace vidim nekog njegovog poltrona. Čovek sebe vidi kao Volfganga Šojblea. A institucije (predsednika, premijera, predsednika skupštine itd) nisu važne. Moć je tako gde je on. Može da reši i da bude predsednik skupštine, tada ništa nema da mrdne dok se skupština ne izjasni.

Ako bude SNS opet, verujem Marko Đurić ili neki takav. Moja logika: želeće da unizi instituciju da bi moć preselio gde god on bude želeo da bude nakon ovog mandata.

Ako nije SNS, onda opet DSS, Miloš Jovanović. Neko ko nije NATO patka, a nije gadljiv na njih.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1867
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5157
Datum upisa : 28.05.2007

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime8/9/2024, 20:20

Ma dobro, AV ce vec da iskopa nekoga, ali KO CE BITI PROTIV KANDIDAT?

Opozicija bi vec danas morala da gradi imidz nekog iz svojih redova....
Mozda je to stvarno sudija Majic, kao najbolji, St.Protic i advokat Prelevic mi nekako deluju isuvise slabi....

Dakle, KO je kandidat opozicije?
titanik

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 557
Points : 1952
Datum upisa : 06.12.2011

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime8/10/2024, 17:09

Ako ćemo da preciziraomo bliže, da treba da bude kredibililni kandidat (da dobije preko 40%), ja mislim da će morati neko sa malo suvereničke, da ne kažem patriotske strane. I da će biti član rukovodstva neke partije. A to zbog Šutanovčevog iskustva sa Sašom Jankovićem.
Majić je ipak pisac loših erotski romana.

Mada ja verujem da ćemo Vučićevu organizaciju gledati bar još deceniju.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1640
Points : 4787
Datum upisa : 04.06.2008

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime8/11/2024, 01:15

Pa  pusti AV, daj da vidimo ko bi posle AV iz opozicionih redova mogao da parira bilo kakvom kandidatu SNS na predsednickim izborima?

Opozicija bi već sad morala da radi na imidžu takvog kandidata.

Da li ga iko vidi? Ko je taj?

Da će Av izabrati nekog XY to je jasno, ali koga ima opozicija da se suprotstavi?

AV sigurno neće više biti predsenik, ali ko su kandidati!
Ako ih već danas ne znamo, kako ćemo sutra .....

veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2191
Points : 6060
Datum upisa : 25.07.2010

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime8/11/2024, 21:06

Tragedija je što opozicija nema kandidata za predsednika Srbije.

A ni SNS nema nekog posebnog...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!

s.nikolić likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 557
Points : 1952
Datum upisa : 06.12.2011

Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko će biti predsednik Srbije posle AV?   Ko će biti predsednik Srbije posle AV? Icon_minitime8/12/2024, 20:18

To je što se kaže unknowable.
Zato što ne postoji. Bukvalno kao da igraš rulet. Biće napravljen kad strani ambasador bude odlučio da je vreme. Tako da mislim da je interesantnije pitanje, čiji je ambasador i kada će biti vreme.

Moje mišljenje, nemački ambasador (kao eksponent i američke spoljne politike). Vreme, sigurno ne pre nego što se zamrzne ili reši situacija u Ukrajini. Tad će tek doći na dnevni red, a Vučić se možda pokaže ok, pa se približi Đukanoviću.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ko će biti predsednik Srbije posle AV?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najbolji forumski portfolio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-
Skoči na: