BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Goša montaža - GMON 2. deo

Ići dole 
+94
petronije
Gocili
Big Brle
boban75
rovver
Alexxa
Alonisos
belexovac
Popaj
BBrroo
MightyZ
ima nade
Orient
goxi
pepermint
rile68
zekapeka
Stratovarius
Beko
Toplica
Taliban
ivvan
StefanoProdi
MarkoJTD
Nikollla
Pedja0r
Pera Božić
Bond
Roman Abramovich
ivan45
majka
Zexx
bonum.mm
Non-ProfitOrganization
Nebosky
Ultrex
geogsi
Big Mile
BuffetSon
Zeljko
sexy jea
Crazy_Joe
Dalaj Lama
Lilibet
Mikileaks
Lolita
Zile
Skorpion
Sutra
Djepeto83
Stifler
Folio
Limited011
mili61
Friz
MORNAR
Mitar
C R A Z Y
philips1
Nestrpljivi
Ars Vivendi
Nenadnenad67
Pametni
Boby
Frenky
Zeljko321
Boranija
Momir
Boki72
Kobe Bryant
Smile
Mistery 011
Beli
Dragot
marko.uros.9
Maca
Bidza
LJUBICHITZA
Teletrader
Red max
Sneki
Nikola
Matans
Vladulns
Taliano
Infinity
Al Kapone
Djavo
Fast
Fmember
Peka
Mendo
Jumbo
Nemesis
98 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/24/2013, 21:32

Za taj Danski fond znaju mnogi pošto u zadnje dve nedelje traže veće pakete GMONa.Lično sam razgovarao-i ljudi se uopšte ne kriju.Što se tiče preuzimanja tiče,u redu,fali još po neka rečenica.Evo ovako:
MISLIM da će do POKUŠAJA preuzimanja doći onda kad dobiju i ako dobiju veliki posao(pošto sada ovakvi nikome ne trebaju),zato što je promenom vlasničke strukture(u zadnje vreme) ugrožen labavi "konzorcijum" koga čak ni na papiru nema.sesir

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2205
Points : 6089
Datum upisa : 25.07.2010

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/24/2013, 22:57

24.07.2013. 2.595  ponuda: 2.440  Tražnja: 543  
23.07.2013. 2.623  ponuda: 2.220  Tražnja: 334  

Ako traže da kupe evo im ponuda od 2500 komada, to je više od 100% od onoga što poseduju.

A mogu da se pogode i sa GMON da otkupe onih 9% koje su u vlasništvu firme.

Ne razumem kako misliš da daju ponudu za preuzimanje, što svakako nije zabranjeno, po kojoj ceni?
A ZAŠTO bi uopšte davali ponudu kad su miljama daleko od 24% vlasništva? Mogu mirno da kupuju na berzi...

Misliš da su to neke budaletine pa će iz čistog mira da ponude 100% veću cenu od trenutne na berzi. I uopšte je ne bitno da li je "danski" fond ili privatno domaće lice...
Da im je stvarno stalo prvo bi čistili tablu svaki dan po cenama do recimo 3000 din.

Čini se da si tu nešto pobrkao.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 709
Points : 1925
Datum upisa : 28.01.2010

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/25/2013, 00:54

Pa dobro. Čovek više iznosi svoju želju i zabrinutost zbog rasturanja konzorcijuma.
On bi voleo da bude preuzimanja, ali nezabeleženo je i ušlo bi u anale svetskih berzi da akcionar sa 0,6% vlasništva da ponudu za preuzimanje, pa makar se radilo o Bil Gejtsu.
Mašta radi svašta!

Ovde smo miljama udaljeni od bilo kakve pomisli o preuzimanju bez obzira kakve poslove GMON dobio, čak i da budu uključeni u izgradnju Saturn 5 rakete ili u posao sa Boingom...
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/25/2013, 09:14

Izgleda da se nismo razumeli!
Nisam rekao da će neki Danski fond preuzimati.Samo sam rekao da ljudi kupuju.To što ima 2.500kom do 3.000rsd to je OK,oni bi normalno želeli jeftinije-pa do pre par dana je cena bila 2.150-2.200.Dalje,posle čišćenja na 3.000,verovatno bi im sledeća ozbiljnija količina bila na 3.500 i tako dalje...
Kada sam govorio o preuzimanju,mislio sam na novi konzorcijum koji neće biti lojalan direktoru,i koji bi zaista imao 51%-a ne ovako da vaćare!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 3001
Godina : 48
Localisation : N.BGD
Points : 5587
Datum upisa : 22.05.2007

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/25/2013, 09:31

Izgleda da si se ti pogrešno izrazio i da je zato došlo do nesporazuma.
Koliko sada shvatam ti si hteo da kažeš da postoji mogućnost UDRUŽIVANJA postoječih akcionara kako bi na skupštini došli do bar 51% glasova.
To nije nikakav konzorcijum već savez postoječih akcionara.

A onaj kastodi možeš slobodno da obesiš mačku o rep, jer pojedini forumaši imaju više akcija od njih!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Skorpion
Still learning
Still learning



Broj poruka : 101
Points : 510
Datum upisa : 13.07.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/25/2013, 10:46

Ja mislim da je vreme da se razmislja o udruzivanju akcija i stvaranju nekog novog konzorcijuma koji nece biti pod patronatom sadasnje vlasti , a ima ih mnogo koji bas ne vole trenutno rukovodstvo , tako da uz obecanje npr. povecanje plate od 20% ko udje u konzorcijum mnogi bi presli i lako bi se doslo do 51%.
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/25/2013, 10:57

Da. I ja mislim tako! Čak sam siguran da nije potrebna neka silna podrška radnika 10-15% vr glave!


_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/25/2013, 12:20

A mislim da je cela zbrka zbog nesporazuma nastala,Taliano zna da traze pakete,jer su i njemu ,verovatno nudili da proda.Raspored snaga verovatno nije isti kao pre godinu dana,zbog ogromne nerasporedjene dobiti i atraktivnosti firme ,kao i zbog uskospecificne orjentacije firme,sigurno neko vreba iz prikrajka....taj ima i sa cim a zna i kako.Da ja to hocu da uradim radio bih polako i kupovao bih na vise razlicitih lica.Taj posao ne moze da se uradi za mesec dana.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 54
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/26/2013, 00:12

KONZORCIJUM ::
Konzorcijum kao oblik udruživanja je specifična pravna zajednica više fizičkih ili pravnih lica koja nastaje radi kupovine kapitala ili imovine subjekta privatizacije. Konzorcijum je subjekt prava, a sudska praksa mu priznaje procesnu legitimaciju, tako da stranka u postupku može biti konzorcijum kao kupac, a ne fizička ili pravna lica koja ga čine. Članovi konzorcijuma ovlašćuju lice da ih u njihovo ime i za njihov račun i u svoje ime i za svoj račun, predstavlja i zastupa u svim kontaktima sa nadležnim sudskim i drugim državnim organima i ovlašćenje za zastupanje traje do izvršenja obaveza iz ugovora o prodaji kapitala. Konzorcijum je sui generis ugovor koji se zaključuje radi učešća u aukcijskoj prodaji kapitala ili imovine subjekta privatizacije sa ciljem kupovine kapitala ili imovine subjekta privatizacije. Konzorcijum je strogo formalni ugovor koji se zaključuje u pismenoj formi i overava pred sudom, a koja forma se traži i za sve naknadne izmene ugovora. Konzorcijum je akcesoran ugovor koji deli pravnu sudbinu ugovora o prodaji kapitala. Zaključuje se kao sporedni ugovor i ugovara se radi ispunjenja glavne obaveze kupovine kapitala koji je predmet ugovora o prodaji kapitala. Konzorcijum traje dok se ne ispune obaveze preuzete ugovorom o prodaji kapitala koji se zaključuje sa Agencijom za privatizaciju kao prodavcem i ne može se raskinuti bez prethodne pismene saglasnosti Agencije za privatizaciju dok traje navedeni ugovor. Član konzorcijuma može da istupi iz pravne zajednice i njegove obaveze prelaze na preostale članove, o čemu se zaključuje aneks ugovora o konzorcijumu u pismenoj formi i overava pred sudom, uz prethodnu saglasnost Agencije za privatizaciju. Konzorcijum kao kupac kapitala može da ustupi ugovor o prodaji kapitala, odnosno imovine trećem licu koje ispunjava propisane uslove za kupca kapitala ili imovine, a pod uslovima propisanim Zakonom o privatizaciji i Zakonom o obligacionim odnosima, a po prethodno pribavljenoj saglasnosti Agencije. Shodno navedenom, ugovor o konzorcijumu po svojoj pravnoj prirodi nije ugovor o ortakluku na koju se primenjuju odredbe Zakona o obligacionim odnosima, već sui generis ugovor na čiju se pravnu prirodu primenjuju propisi o privatizaciji.



Toliko o tome šta je konzorcijum, ima toga još na gogle, pa koga zanima...

Boby@ forumaš koga pominješ u svom postu je kroz svoje postove sam kreirao svoj ugled na ovom forumu. Stoga mu ja ovog puta ništa ne verujem. Čak sam poprilično siguran da je celu priču o danskom fondu koji navodno želi da kupi veliki paket izmislio.
To ne bi bio prvi put da se ta osoba bavi time.
Da pojasnim: kako su već neke kolege primetile, na prodaji trenutno ima oko 2500 akcija u zoni fluktuacije. Za nekoga ko poseduje 1500 akcija to jeste veliki paket.

Iznenadju je me da ti još podupireš priču kako je možda taj fond njega kontaktirao i nudio mu... ŠTA?
Koliko? ZAŠTO?

Cela priča je smešna. Toga smo se nagledali na Fijaskonomiju.
Sad samo očekujem da se pojavi apsolutno nov član koji će celu njegovu priču da potvrdi, na majkemi... i da se podsetim starih dana na fijasku.

Sve je izmišljeno, baš kao i priča o "preuzimanju" ili šta je gospodin već smatrao da je "konzorcijum" ili "udruživanje na skupštini" - sve je to njemu isto ili nije, već po potrebi.
BTW nije smatrao čak za potrebno ni da razjasni šta je "mislio"!

Dakle ne treba mu verovati nikada bude tvrdio da je danas petak.
Dovoljno je pogledati njegov poslednji post ovde [You must be registered and logged in to see this link.] i dopunu moda da bi se shvatilo o čemu govorim, NIIS neću ni da pominjem!
Naravno da svako ima pravo da se ne složi sa mnom.
Ja toliko.

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 3001
Godina : 48
Localisation : N.BGD
Points : 5587
Datum upisa : 22.05.2007

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/26/2013, 02:21

Friz@ post2

Auuuu, al sam ja ispao magarac!
Još ga ja dobronamerno opominjem da verovatno misli na udruživanje akcionara zarad glasanja na skupštini a ne o "konzorcijumu"  dok me on ladno ni ne udostoji odgovora, već sve ostavlja u magli...
udrimile 

Mislio sam da su doba Fijaskonomija za nama i nije mi se upalila lampica, a samo je trebalo da uklučim logiku!

Hajde da analiziramo uz pomoć logike šta to Taliano saopštava:
1. Postoji jedan danski fond za koji "svi" znaju.
Ko su ti "svi"? Nije rekao. Dobro...
Talijano: "Oni se uopšte ne kriju" - pa što su onda otvorili kastodi račun?

2. Taj fond hoće da kupuje velike pakete.
Što ne počisti tablu?
Taliano: Pa hoće jeftino da kupi po 2.2 k na primer.
od 
E, pa to ne biva... Zato što tu nema logike.

3. Zašto on pušta takvu gluposti na forum?
Verovatno da bi manipulacijom ubedio akcionare da još ne prodaju akcije koja može i da padne, kako sada stoje stvari, a to mu se ne bi dopalo.
Odatle ti "veliki paketi" i fond iz domovine Hamleta. kafa 

4. Fond ga je "kontaktirao"?
Ne navodi zašto, ali nam Boby pojašnjava da možda akcionarima (valjda onima sa najviše akcija) nude da im prodaju akcije?
Po kojoj ceni bi se oni nudili da kupe te velike pakete?
Pa po ovim sadašnjim cenama ili malo všim, jer oni ne žele da dižu cenu?
Pa ko će od prvih 10 akcionara sa spiska da im proda po ovim cenama?
Verovatno niko.

Šta Taliano ustvari želi da saopšti?
Pa opet isto: nemojte da prodajete akcije jer fond ide unaokolo i nudi da kupi akcije (ali ne saopštava po kojoj ceni jer to već ne bi išlo njemu u prilog) nesaopštava cenu tako da naivčine pomisle kako će taj fond da nudi pravo bogatstvo za akcije. Ali, ujedno je već otkrio da fond "ne želi da diže cenu" - pa kako?
Nije objasnio...titanik 

Jasno je da Taliano izmišlja i pokušava po ko zna koji put da manipuliše forumašima, ali nismo baš svi sisali vesla, a i sećanja na metode sa fijaskonomija i borbom sa alama na tom forunu se još daju prizvati iz malog mozga!
Jednostavno on ništa konkretno ne saopštava, kroz maglu pokušava da cenu akcije nekako digne ili bar zaustavi njen pad.

Druga tvrdnja je da samo što nije data "ponuda" (valjda za preuzimanje)?
Ko će da je da? Pa fond, ali i ako ne bude fond "preuzimanje" samo što nije ("misli" on)!
Isti rukopis: ne prodajte akcije, molim vas! Ne spuštajte cenu!

Jednostavno, sve što je napisao ne da je bez ikakvih argumenata, nije čak ni na klimavim nogama, nego visi u vazduhu. I to se vidi čim čovek malo analizira to što je on napisao!


_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/26/2013, 21:41

Ccccc....Uzdržaću se,i neću uzvratiti oštrom retorikom!

EDIT: Vrlo mudra odluka.
Ovako ćemo: imaš zabranu pisanja na temi GMON,
do kraja godine. Ako te uhati neizdrž i ipak postuješ,
bićeš banovan do kraja godine, pa sad ti odluči šta
ti je činiti.
Admin

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Matans
VIP
VIP
Matans


Broj poruka : 243
Points : 1117
Datum upisa : 13.12.2012

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/27/2013, 13:07

@Boby
po informatoru neraspoređen dobitak je 565.325.000,00 RSD što ispadne oko 2200 po akciji odnosno manje od trenutne cene, a sa obzirom da ima puno akcija gde je neraspoređen dobitak veći od cene akcije ne bih se složio da je ovo ogromna neraspoređena dobit, mada ne kažem ni da je mala.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13932
Localisation : Novi Sad
Points : 52310
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/29/2013, 20:18

Promene: 24.07. - 29.07.2013. (T-3) ili 19.07. - 24.07.2013.

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 1214wg8
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13932
Localisation : Novi Sad
Points : 52310
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/30/2013, 16:46

Promene: 29.07. - 30.07.2013. (T-3) ili 24.07. - 25.07.2013.

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 2yyzf37
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 994
Points : 2799
Datum upisa : 05.09.2008

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/31/2013, 10:41

Limited011 ::
Prema Zakonu o privrednim društvima, ako do januara 2015. ne prodamo naših 20 odsto akcija, sama kompanija imaće pravo da ostane vlasnik do deset odsto sopstvenih akcija, dok će na račun preostalih deset odsto akcija biti srazmerno povećan udeo svih ostalih akcionara u osnovnom kapitalu kompanije. objašnjava za „Blic” generalni direktor „Telekom Srbije” Predrag Ćulibrk.

Ovo se onda odnosi i na GMON.
Jel ovo nesto novo u zakonu?
Koliko shvatam ako firma ima manje od 10% sopstveniih akcija moze da ih zadrzi i duze od 3 godine.
Gde to pise?
Nazad na vrh Ići dole
Matans
VIP
VIP
Matans


Broj poruka : 243
Points : 1117
Datum upisa : 13.12.2012

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime7/31/2013, 22:28

Čudi me slabija tražnja zadnjih dana.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/1/2013, 10:25

S ta te tu cudi?To po svim postulatima nije nimalo cudno,ako vidis kakva su ocekivanja,LOSA,u odnosu na 2012.Ponasanje artije prosle godine kada je g Stojanovic kupovao i drzao cenu na ovim nivoima,posle se povukao,barakude povukle naloge i docekale cenu na 200o-2200.

Neobuceni i neizverzirani radnici i penzionari,bili su lak plen kolega ,koje vi znate...NE VIDIM, AMA BAS NIKAKAV RAZLOG DA SE NE PONOVI SVE TO OPET.

POZZ:sesir: 
Nazad na vrh Ići dole
Skorpion
Still learning
Still learning



Broj poruka : 101
Points : 510
Datum upisa : 13.07.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/5/2013, 21:12

Sta vas cudi slabija traznja kad Montaza nema posla ni za lek , radnici im jos na placenom , jedva prezivljavaju. Sledece godine pitanje dal ce biti uopste dividende.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/7/2013, 08:49

Treba li da te podsecam,da smo znali da nemaju posla jos kada je cena bila 3500 rsd,ili gresim....
Verujem da zbog toga i nisu podelili veliku dividendu.
Mislim da ce je sigurno podeliti,makar na nivou ovogodisnje.

NAJVAZNIJE JE JESU LI PROSLI TENDER ZA RAFINERIJU N.Sad...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/7/2013, 10:33

Jako me interesuje ko cuva cenu...tako je bilo i proslog leta.2600,KAD OVAKO KUPUJES,SIGURNO NE KUPUJES SOPSTVENIM PARAMA,NEDOMACINSKI coca
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13932
Localisation : Novi Sad
Points : 52310
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/7/2013, 17:41

Promene: 30.07. - 07.08.2013. (T-3) ili 25.07. - 02.08.2013.

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 21kdun4
Nazad na vrh Ići dole
Skorpion
Still learning
Still learning



Broj poruka : 101
Points : 510
Datum upisa : 13.07.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/10/2013, 07:38

Prosli su tender za rezervoare za Novi Sad , treba da udju u realizaciju do 01.09.
Nazad na vrh Ići dole
mili61
VIP
VIP



Broj poruka : 538
Points : 1660
Datum upisa : 28.01.2013

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/10/2013, 12:59

KOLIKO  CUJEM  OD  PRIJATELJA  I  DALJE  NEMAJU  POSAO

Molim te koristi mala slova prilikom pisanja

mod Boby
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/10/2013, 19:00

Skorpion ::
Prosli su tender za rezervoare za Novi Sad , treba da udju u realizaciju do 01.09.

To je lepo,zna li se vrednost posla?
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2050
Points : 5497
Datum upisa : 07.05.2009

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/11/2013, 01:36

Jeste lepa vest, jos kad bi naveli izvor?
slik

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Skorpion
Still learning
Still learning



Broj poruka : 101
Points : 510
Datum upisa : 13.07.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/11/2013, 08:13

Izvor rukovodstvo GMON-a, a vrednost neznam trenutno.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/11/2013, 12:13

Limited011 ::
Jeste lepa vest, jos kad bi naveli izvor?
slik
Imao sam info sa veoma visoke pozicije da ce verovatno dobiti taj posao,zbog referenci i toga sto su Rusi bili zadovoljni...nesto se pricalo o deset miliona,mada to uzmite s rezervom.

Ime izvora ne mogu navesti.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 3001
Godina : 48
Localisation : N.BGD
Points : 5587
Datum upisa : 22.05.2007

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/11/2013, 12:47

RbrAkcionarBroj akcija% od ukupne emisije
1.GOŠA MONTAŽA AD 23339 9.07518
2.ŠLJIVAR BRANKO 7958 3.09440
3.AKTIV-FOND DOO 6278 2.44115
4.RAIFFEISENBANK AD BEOGRAD - KASTODI RAČUN 5504 2.14019
5.STOJANOVIĆ LJILJANA 5078 1.97454
6.STIJOVIĆ ŽIVKO 4790 1.86255
7.NIKOLIĆ NEBOJŠA 4048 1.57403
8.UNICREDIT BANK SRBIJA A.D. - KASTODI RAČUN 4000 1.55537
9.KOMERCIJALNA BANKA AD BEOGRAD - KASTODI RAČUN 3986 1.54992
10.VLADISAVLJEVIĆ MIJAJLE 3940 1.53204
11.DANSKE INVEST TRANS-BALKAN FUN 3900 1.51648
12.PROINVESTMENTS A.D. 3627 1.41033
13.BACIĆ NOVICA 3118 1.21241
14.MALOVIĆ MILUTIN 3015 1.17236
15.RAKIĆ MIROSLAV 29491.14669
16.HERMA INVESTMENTS CO., LTD. 2793 1.08604
17.KALIČANIN VILOTIJE 2531 0.98416
18.RADOVANOVIĆ JOVAN 2467 0.95927
19.NIKOLIĆ DUŠAN 23630.91883
20.SRETENOVIĆ BORJANKA 2278 0.88578
21.STOJANOVIĆ IVAN 2207 0.85817
22.KOMERCIJALNA BANKA AD BEOGRAD - KASTODI RAČUN 2155 0.83795
23.CITADEL SECURITIES A.D. 2000 0.77768
24.VOJVODJANSKA BANKA AD NOVI SAD - KASTODI RAČUN 1966 0.76446
25.FINWORLD D.O.O. BEOGRAD 1933 0.75163
26.KALIČANIN DEJAN 1827 0.71041
27.STOJANOVIĆ PREDRAG 1819 0.70730
28.VUČETIĆ GORAN 1649 0.64120
29.RAŠOVIĆ ALEKSANDAR 1648 0.64081
30.WIENER STADTISCHE AD 1554 0.60426
31.BRKIĆ MILENKO 1459 0.56732
32.ŽIVULOVIĆ SLAVIŠA 1394 0.54205
33.VOJINOVIĆ STOJAN 1343 0.52221
34.AKTIVA INTEGRA AD 1330 0.51716
35.BOŠKOVIĆ JOVIŠA 1330 0.51716
36.FILIPOVIĆ RADOŠ 1315 0.51133
37.MILETIĆ STANIMIR 1303 0.50666
38.RAIFFEISENBANK AD BEOGRAD - KASTODI RAČUN 1284 0.49927
39.VLADISAVLJEVIĆ MILOŠ 1264 0.49150
40.BOGDANOVIĆ MIRJANA 1237 0.48100
41.BARBARIĆ RADMILO 1235 0.48022
42.ĐOŠIĆ GRADIMIR 12240.47594
43.RAŠOVIĆ DRAGANA 1171 0.45533
44.JANKOVIĆ MILUTIN 1109 0.43123
45.ĐORĐEVIĆ DUŠAN 1058 0.41139
46.DOŠENOVIĆ ZORAN 1046 0.40673
47.EGP INVESTMENTS DOO BEOGRAD 1043 0.40556
48.NEDELJKOVIĆ LJILJANA 1030 0.40051
49.CITADEL EQUITY 1020 0.39662
50.SEKANIĆ LAZAR 1010 0.39273
51.PAVLOVIĆ ZORAN 1000 0.38884
52.SEBIĆ SAŠA 1000 0.38884

Kombank kastodi:
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13932
Localisation : Novi Sad
Points : 52310
Datum upisa : 03.06.2009

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/12/2013, 17:07

Promene: 07.08. - 12.08.2013. (T-3) ili 02.08. - 07.08.2013.

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 2mc7gk7
Nazad na vrh Ići dole
Skorpion
Still learning
Still learning



Broj poruka : 101
Points : 510
Datum upisa : 13.07.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/13/2013, 19:54

Polako se ukrupnjavaju:veshtica:
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 3001
Godina : 48
Localisation : N.BGD
Points : 5587
Datum upisa : 22.05.2007

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/14/2013, 11:49

Skorpion ::
Polako se ukrupnjavaju veshtica
Koliko akcinara treba da se udruži da bi na skupštini imali 52% ?

Kako stvari stoje za to će trebati više os 100 akcionara...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Skorpion
Still learning
Still learning



Broj poruka : 101
Points : 510
Datum upisa : 13.07.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/14/2013, 18:33

Potrebna je samo volja i zelja i lako se ukrupne , a ovde koliko vidim na forumu svi su nekako ravnodusni iako mogu da polako preuzmu firmu , verovatno ih muci pitanje sta posle?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 53
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/14/2013, 20:26

Skorpion ::
Potrebna je samo volja i zelja i lako se ukrupne , a ovde koliko vidim na forumu svi su nekako ravnodusni iako mogu da polako preuzmu firmu , verovatno ih muci pitanje sta posle?
Rano je,polako...
Nazad na vrh Ići dole
Pametni
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 300
Datum upisa : 21.03.2013

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/15/2013, 14:49

Neznam kako moze da se udruze, kad za skupstinu koja je bila u junu takav pokusaj nije uspeo.Evo nudim svoj doprinos da se krene sa udruzivanjem.
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Goša montaža - GMON 2. deo   Goša montaža - GMON 2. deo - Page 7 Icon_minitime8/15/2013, 15:18

I ja bih mogao dobro da "povucem" kad bude bilo vreme.
Nazad na vrh Ići dole
 
Goša montaža - GMON 2. deo
Nazad na vrh 
Strana 7 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: