BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!

Ići dole 
+91
Zak10
Alonisos
Pedja0r
Smile
pepermint
Mister No
Dixi
MMcorp
ILoveRoses
Matans
Beko
Frenky
Tihi
Maxx
Lutvi
Tomislav
Dexiv
Dragot
Nauzika
Tom80
FatCat
Boby
Nemanja1985
Aleks
Jovana2009
Light
Berza011
Folio
Dax
Popaj
Berzanski_Duduk
BojanNS
Mistery 011
JMBR
Firke77
Pera Zdera
Astana
MYSTIC021
Prokuplje
Joe_Allamo
Dragan11
Big Mile
Steve McQueen
Nemesis
Lolita
Fast
Ilija
Sofke
Momir
Tamanend
Zeljko
gogloee
Dejansss
MASTER
C R A Z Y
Drag65
Bopel
geogsi
Rogy
Racunarko
Boranija
GogaAna
Vmackm
Putnik
Polos
iki
MarkoJTD
sam svoj majstor
Teletrader
Greta
pepsiman
Yudejavu
Admin
Milos86
Kupi akcije
bez motike
Gargamel011
Maynard
eQS
Saleub
MilanLaki
Milica1
akcionar
Ars Vivendi
StefanMR
IC.Broker
Kobe Bryant
Dusan
Maca
Friz
CinParadiso
95 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Maj 15, 2013 9:40 am

Odakle ti to da se gasi QS?
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 193
Points : 638
Datum upisa : 29.12.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Maj 15, 2013 1:06 pm

Mislio sam na Voban Trader.
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeČet Maj 23, 2013 11:00 am

Koje resenje ste nasli za problem sa gasenjem QS-a kod Voban trejdera?
Koji broker nudi slicne mogucnosti, najvise pitam u vezi sa elektronskim trgovanjem...
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeČet Maj 23, 2013 12:34 pm

Probaj kod IC Brokera, on je partner našeg foruma. Imaju e-trgovanje. Mislim da jošuvek daju popust forumašima Belex Cluba.
link http://www.intercapital.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=9

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 193
Points : 638
Datum upisa : 29.12.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePet Jun 07, 2013 8:53 am

Gde pratite trgovanje,table,posle gasenja VBT? Ne treba mi elektronsko trgovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePet Jun 07, 2013 9:45 am


BelexInfo tel. 011/311-7606
Quotestation tel. +381 11 33 40 377

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 193
Points : 638
Datum upisa : 29.12.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePon Jun 10, 2013 10:21 pm

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Folio
VIP
VIP
Folio


Broj poruka : 276
Points : 1023
Datum upisa : 19.11.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePet Nov 15, 2013 11:58 am

Dobih ponudu od IC-a za novu aplikaciju od Teletrader-a. Kazu ima raznih cuda, pracenje berzi u regionu, svetskih berzi, FOREX-a i jos stosta. Jel neko od forumasa dobio slicnu ponudu?

Glavna novina je da ce nadoknada za taj paket biti ~8e/mesecno.
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePet Nov 15, 2013 6:58 pm

Poštovani,

Ovim putem želimo da Vas obavestimo da smo u cilju pružanja kompletnije usluge za naše klijente, otpočeli poslovnu saradnju sa kompanijom TeleTrader iz Beograda.
Iz tog razloga, počevši od dana 01.12.2013 godine, prelazimo na novu aplikaciju za elektronsko ispostavljanje naloga.

Svojim klijentima kroz novu aplikaciju nudimo sve dosadašnje mogućnosti, kao što su: pregled portfolija, dubinu tržišta, spisak ispostavljanih naloga i trenutno aktivnih naloga, te poboljšanja u vezi praćenja hartija, indexa i fjučersa uz pomoć grafikona kao i najnovnije vesti sa tržišta.
Brzina ispostavljanja naloga (kupovnih i/ili prodajnih) je kao i do sada, u najkraćem vremenskom roku.
Proveru stanja hartija i novčanih sredstava kojima klijent raspolaže klijent može proveriti na elektronskoj aplikaciji za trgovanje.
Takođe jedna od novina je praćenje cena hartija od vrednosti na svetskim tržištima, kao i kretanje cena valuta.

Srdačan pozdrav,

InterCapital Team
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
Dixi
VIP
VIP



Broj poruka : 17
Godina : 45
Localisation : Vrnjacka banja
Points : 33
Datum upisa : 01.12.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePet Dec 06, 2013 6:41 pm

Ima li jos neko problem da udje na nalog u QS?
Nazad na vrh Ići dole
Matans
VIP
VIP
Matans


Broj poruka : 243
Points : 1117
Datum upisa : 13.12.2012

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSub Dec 07, 2013 8:48 pm

Citat :

Svojim klijentima kroz novu aplikaciju nudimo sve dosadašnje mogućnosti, kao što su: pregled portfolija, dubinu tržišta, spisak ispostavljanih naloga i trenutno aktivnih naloga, te poboljšanja u vezi praćenja hartija, indexa i fjučersa uz pomoć grafikona kao i najnovnije vesti sa tržišta.
Proveru stanja hartija i novčanih sredstava kojima klijent raspolaže klijent može proveriti na elektronskoj aplikaciji za trgovanje.
Kolika je provizija za naloge? Da li se dubina dodatno plaća? I uopšte kolike su nadoknade za ove usluge?
Nazad na vrh Ići dole
ILoveRoses
VIP
VIP
ILoveRoses


Broj poruka : 178
Points : 377
Datum upisa : 08.02.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeČet Dec 12, 2013 3:40 pm

Mali novogodišnji "poklon" Intercapital Brokera svojim klijentima:



PREDMET: OBAVEŠTENJE O IZMENAMA TARIFA ZA TRGOVANJE NA INOSTRANIM BERZAMA

Poštovani, 
Ovim putem Vas obaveštavamo da će od 01.01.2014.  godine stupiti na snagu novi tarifnik usluga koji pružamo svojim klijentima, a vezano za trgovanje na inostranim berzama.

Promena tarifnika se odnosi u vidu naplate mesečnog održavanja računa klijenta u iznosu od 12 USD. Tarifa za iznos održavanje računa neće se tarifirati onim klijentima koji realizuju minimum 8 (osam) transakcija na inostranim berzama u toku jednog meseca.

Svi ostali uslovi trgovanja na inostranim berzama ostaju isti kao do sada, što potvrđuje naša tabela sa važećim uslovima koju Vam šaljemo u prilogu. 

Srdačan pozdrav,
Intercapital Broker



IC Broker, može li objašnjenje koji je povod uvođenja ove takse?
Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
MMcorp
Our family
Our  family



Broj poruka : 177
Godina : 52
Localisation : Belgrade
Points : 488
Datum upisa : 17.07.2013

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePet Dec 13, 2013 8:35 am

pa gde je tabela? :)
Nazad na vrh Ići dole
Polos
Our family
Our  family
Polos


Broj poruka : 242
Points : 1013
Datum upisa : 31.05.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeNed Dec 15, 2013 12:39 am

Program je bas jadan.
Nazad na vrh Ići dole
Dixi
VIP
VIP



Broj poruka : 17
Godina : 45
Localisation : Vrnjacka banja
Points : 33
Datum upisa : 01.12.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePon Dec 16, 2013 12:12 pm

Uopste mi ne izbacuje nis, aero i neke jos akcije.Kako se snalazite sa ovim programom?Ni malo mi se ne svidja.Jel moze uopste da se napravi tabela?
Nazad na vrh Ići dole
Mister No
Still learning
Still learning



Broj poruka : 42
Points : 124
Datum upisa : 09.07.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeČet Dec 19, 2013 7:16 am

ILoveRoses ::
Mali novogodišnji "poklon" Intercapital Brokera svojim klijentima:



PREDMET: OBAVEŠTENJE O IZMENAMA TARIFA ZA TRGOVANJE NA INOSTRANIM BERZAMA

Poštovani, 
Ovim putem Vas obaveštavamo da će od 01.01.2014.  godine stupiti na snagu novi tarifnik usluga koji pružamo svojim klijentima, a vezano za trgovanje na inostranim berzama.

Promena tarifnika se odnosi u vidu naplate mesečnog održavanja računa klijenta u iznosu od 12 USD. Tarifa za iznos održavanje računa neće se tarifirati onim klijentima koji realizuju minimum 8 (osam) transakcija na inostranim berzama u toku jednog meseca.

Svi ostali uslovi trgovanja na inostranim berzama ostaju isti kao do sada, što potvrđuje naša tabela sa važećim uslovima koju Vam šaljemo u prilogu. 

Srdačan pozdrav,
Intercapital Broker



IC Broker, može li objašnjenje koji je povod uvođenja ove takse?
Hvala.



Gospodo,
Kad mozemo ocekivati odgovor?
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePon Dec 23, 2013 3:14 pm

Poštovani,
 
želimo Vas obavestiti da za sve nedoumice koje imate oko primene nove aplikacije za elektronsko trgovanje, kao i za informacije koje se tiču trgovanja na inostranim berzama, nas možete kontaktirati putem naših telefonskih linija, gde ćemo Vam rado odgovoriti na sva pitanja.
 
Hvala i srdačan pozdrav.
 
InterCapital Team
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePon Dec 23, 2013 3:29 pm

IC.Broker ::
Poštovani,
 
želimo Vas obavestiti da za sve nedoumice koje imate oko primene nove aplikacije za elektronsko trgovanje, kao i za informacije koje se tiču trgovanja na inostranim berzama, nas možete kontaktirati putem naših telefonskih linija, gde ćemo Vam rado odgovoriti na sva pitanja.
 
Hvala i srdačan pozdrav.
 
InterCapital Team
Postovana gospodo iz IC Broker,
a zasto vam je problem kada ste vec clan ovog foruma da odgovorite ovde na postavljeno vam pitanje ? 
Ako ovde ne mozete odgovoriti na neko pitanje, onda to deluje dosta neozbiljno, kao da vam je neprijatno nesto javno da iznesete.
Nemojte se ljutiti, jer protiv vas nemam nista protiv, niti sam poslovao sa vama.
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePon Okt 20, 2014 6:52 am

InterCapital Securities ad Beograd

(od 6.10.2014 na novoj adresi u Resavskoj 16a/5)
11000 Beograd, Serbia
email: intercapital@intercapital.rs

tel: +381 11 337 38 56

fax: +381 11 263 03 06

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2632
Points : 5960
Datum upisa : 05.02.2014

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeUto Maj 23, 2017 7:35 am

InterCapital osniva novi hedž fond za prostor bivše Jugoslavije - U planu ulaganje u deonice najvećih kompanija
InterCapital Asset Management (IAM) dobio je odobrenje za osnivanje hedž fonda koji će na području bivše Jugoslavije ulagati u deonice najvećih kompanija, ali i onih koje bi mogle biti preuzete.
Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (Hanfa) odobrila je IAM-u osnivanje alternativnog fonda sa privatnom ponudom Adria Value Fund. Najveći deo imovine ulagaće se u deonice kojima se trguje na berzama Hrvatske, Slovenije, Srbije, Makedonije, BiH i Crne Gore.
Pritom se ulaganja odnose prvenstveno na deonice kompanija koje imaju dominantan položaj na tržištu u svojim industrijama mereno tržišnom kapitalizacijom u odnosu na konkurenciju i ostvaruju značajan slobodan novčani tok.
Kao dodatni element investicione strategije Društvo planira da ulaže u deonice koje bi u skoroj budućnosti mogle da budu predmet preuzimanja, stoji u rešenju Hanfe.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1617
Points : 4744
Datum upisa : 04.06.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeUto Avg 15, 2017 8:23 pm

IC ili Capital One popio zabranu trgovanja na 30 dana kazu zbog AIKBN!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja0r
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 91
Datum upisa : 24.04.2011

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 9:26 am

Ima li neko info sta se desava sa capital one, cujem da su dobili zabranu trgovanja.
Da li neko zna kako ide prenos akcija na neku drugu brokersku kucu kada oni imaju zabranu trgovanja?
Nazad na vrh Ići dole
Alonisos
VIP
VIP



Broj poruka : 386
Points : 1389
Datum upisa : 04.09.2017

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 9:42 am

Da,zabrana na 45 dana a na temi,kako odabrati brokera,jedan kolega je pisao da se prenos akcija vrsi bez naknade starom brokeru kad je pod zabranom.
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2632
Points : 5960
Datum upisa : 05.02.2014

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 9:46 am

Nema resenja o suspenziji trgovanja.
Nazad na vrh Ići dole
Alonisos
VIP
VIP



Broj poruka : 386
Points : 1389
Datum upisa : 04.09.2017

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 9:55 am

Nema jos ali sam od njih cuo da su pod suspenzijom od danas i da nije moguce realizovati naloge.
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 6:12 pm

Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 6:32 pm

Kako prebaciti akcije online kod drugog brokera posto su pod suspenzijom besplatno?
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 992
Points : 2793
Datum upisa : 05.09.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 6:55 pm

Ne razumem, zar ovo moje objasnjenje nije dovoljno?

Čitaj - to je to što pitaš:

https://www.aikb.net/t492p175-kako-odabrati-brokera#163911
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 06, 2019 7:15 pm

Pise da je besplatno prebacivanje kod drugog brokera a ja sam pitao da li to moze da se odradi online?
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeČet Mar 07, 2019 6:17 pm

Pa ne može JOŠ sve da bude "online". tt
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 841
Points : 1953
Datum upisa : 10.01.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePon Mar 11, 2019 12:39 pm

CapitalOne se vise ne javlja niko ni na mob. ni na fiksni.

Jel se zna sta je s njima....
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 06.05.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePon Mar 11, 2019 12:46 pm

Комисија за хартије од вредности је на 84. седници IX сазива од 4.3.2019. године донела решење којим је утврдила да брокерско-дилерско друштво CapitalOne а.д. Београд у свом пословању није поступало у складу са одредбама Закона о тржишту капитала.

Брокерско-дилерском друштву CapitalOne привремено је забрањено обављање свих послова из дозволе за обављање делатности инвестиционог друштва у трајању од 45 дана.

Такође, привремено је забрањено обављање послова Владимиру Петровићу брокеру друштва CapitalOne а.д. Београд – у истом трајању од 45 дана.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 287
Points : 1281
Datum upisa : 15.04.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeSre Mar 27, 2019 2:31 pm

Cicija ::
CapitalOne se vise ne javlja niko ni na mob. ni na fiksni.

Jel se zna sta je s njima….
Zasto ne moze i stranica da im se otvori a kako ce da se prebace akcije kod drugog brokera,kad se prave gluvi...
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 841
Points : 1953
Datum upisa : 10.01.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimeČet Mar 28, 2019 2:46 pm

Zak10 ::
Cicija ::
CapitalOne se vise ne javlja niko ni na mob. ni na fiksni.

Jel se zna sta je s njima….
Zasto ne moze i stranica da im se otvori a kako ce da se prebace akcije kod drugog brokera,kad se prave gluvi...

Još pre neki dan sam uspeo telefonom da ih dobijem i preko mejla sve obavio.
Bez ikakvih troškova.
cyclops
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2632
Points : 5960
Datum upisa : 05.02.2014

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 8 Icon_minitimePet Mar 29, 2019 7:33 am

Cicija ::
Zak10 ::

Zasto ne moze i stranica da im se otvori a kako ce da se prebace akcije kod drugog brokera,kad se prave gluvi...

Još pre neki dan sam uspeo telefonom da ih dobijem i preko mejla sve obavio.
Bez ikakvih troškova.
cyclops
Gde si presao?
Nazad na vrh Ići dole
 
IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Telefon koji bi svaki broker pozeleo
» Pitajte ILIRIKA brokere, Beograd
» budi bik! budi medved! ...samo nemoj biti ovca!
» Afrika se budi!!
» Da li je vreme da promenim svoj avatar?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: