BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...

Ići dole 
+28
BoS
Maca
Fmember
Momir
Ars Vivendi
Limited011
ALHEMICAR 07
Gargamel011
Teletrader
Cope
pepeljuga21veka
gogloee
mirami
Karmamen
Milos86
Friz
Nebojsa
Kobe Bryant
Goca
pepsiman
kaktusic
Vlada
Greta
Mima
iki
Dusan
Vidovnjak
Sneki
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/19/2009, 23:08

ALHEMICAR 07 ::
Ma sta vam je bre ljudi ? To je samo bio vatromet u cast rodjendana BELEX-a.
Pa SRECAN RODJENDAN !!! :D :D :D :P :P :P

Militantna skupina napala policijske postaje u Grčkoj !
ATENA, Grčka -- Snažne eksplozije potresle su Atenu i sjeverni grad Solun u utorak (19. svibnja) ujutro, teško oštetivši dvije nove policijske postaje, ali ozlijeđenih nije bilo, izvijestili su mediji. Jedna bomba eksplodirala je u atenskoj četvrti Pentelis gdje je postaja trebala biti otvorena tijekom vikenda. Druga je potresla novoizgrađenu policijsku postaju u Solunu. Anonimna osoba upozorila je u telefonskom pozivu lokalnom listu na bombaške napade, ali policija nije imala vremena deaktivirati eksplozivne naprave. Kasnije je odgovornost za napade preuzela nova teroristička skupina koja sebe naziva "Zavjera Nukleusa vatre Atena-Solun".

Izgleda da i ova ekipica slavi naš rodjendan !!
:D

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/20/2009, 11:11

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 28fb4c9c05

Zar je moguće da je i ON došao zbog NAŠEG RODJENDANA ????

:no:

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
ALHEMICAR 07
Still learning
Still learning
ALHEMICAR 07


Broj poruka : 76
Points : 62
Datum upisa : 23.05.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/20/2009, 12:19

Kobe Bryant ::
ALHEMICAR 07 ::
Ma sta vam je bre ljudi ? To je samo bio vatromet u cast rodjendana BELEX-a.
Pa SRECAN RODJENDAN !!! :D :D :D :P :P :P

Militantna skupina napala policijske postaje u Grčkoj !
ATENA, Grčka -- Snažne eksplozije potresle su Atenu i sjeverni grad Solun u utorak (19. svibnja) ujutro, teško oštetivši dvije nove policijske postaje, ali ozlijeđenih nije bilo, izvijestili su mediji. Jedna bomba eksplodirala je u atenskoj četvrti Pentelis gdje je postaja trebala biti otvorena tijekom vikenda. Druga je potresla novoizgrađenu policijsku postaju u Solunu. Anonimna osoba upozorila je u telefonskom pozivu lokalnom listu na bombaške napade, ali policija nije imala vremena deaktivirati eksplozivne naprave. Kasnije je odgovornost za napade preuzela nova teroristička skupina koja sebe naziva "Zavjera Nukleusa vatre Atena-Solun".

Izgleda da i ova ekipica slavi naš rodjendan !!
:D

Kazem vam ja vatromet na sve strane. To ni "cika-Bajden" danas nece doziveti. Il' mozda hoce???
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/21/2009, 13:35

Plan posete Bajdena

08.00
Poleteti odnekud iz Evrope prema Beogradu i proveriti sa kapetanom da li je zaista tačno da je Srbija u Evropi, a ne negde između Iraka i Avganistana. Ako je tačno ovo prvo, smisliti neki izgovor zašto sam se onomad zalagao za bombardovanje.

09.00 (ili nešto kasnije, ako je Srbija udaljenija)
Tokom približavanja Srbiji, proveriti da li je sa obezbeđenjem sve u redu. Da li je mojih 300 ljudi, koji su došli prošle nedelje, nabavilo dodatnih 3.000 ljudi, koliko mi je potrebno da bih se osećao iole bezbedno?


10.15
Posle potpunog prestanka rada motora izaći iz aviona i pozdraviti odbor za doček. Ako me čekaju sa suzama u očima i ljube me u cipele, na kolenima - sleteli smo greškom u Prištinu. Ako su suzdržano ljubazni, sa mešavinom nade i straha u očima, to je onda Beograd.
Prvi koji me bude pozdravio im je predsednik. On će dopustiti, možda, da me pozdrave i ostali. Obratiti pažnju na čoveka sa sedom bradom i klinca sa naočarima, to su im premijer i ministar spoljnih poslova. Ako ih njihov predsednik ne predstavi, ne obraćati pažnju. Ako predstavi samo ovog s naočarima, ne pružati ruku.
Ne plašiti se čoveka u uniformi i sa isukanim mačem. To im je deo ceremonije dočeka. Skrenuti pažnju telohraniteljima da ne pucaju na njega.

11.15 (ovde koristiti beleške koje je dala Hilari)
"Početi razgovore, metodom toplo-hladno: šargarepa je topla, štap je hladan. Nuditi ekonomsku pomoć (u dolarima, evro još ne štampamo, mada nije loša ideja). Tražiti Mladića. Nuditi pomoć. Tražiti Hadžića. Nuditi pomoć. Tražiti ulazak u NATO. Nuditi pomoć. Tražiti priznavanje Kosova. Nuditi pomoć. Tražiti distanciranje od Rusije. Nuditi mnogo više pomoći. Tražiti distanciranje od Dodika (to je neki njihov, samo u Bosni). Nuditi, samo nuditi. Tražiti gubljenje interesovanja, zauvek, za sever Kosova. Nuditi novo bombardovanje ili pomoć, zajedno."
Ako upali, zahvaliti se Hilari na ovoj belešci. Ako ne upali, prepustiti da razgovor vodi naš ambasador ovde, samo mu napomenuti da bude još oštriji nego obično. Ako oštrije može, uopšte.
Ne ćaskati sa upadljivo ljubaznim ministrima. Dosta im je i ono što smo im do sad dali. Nemamo para.

Pri kraju razgovora pronaći onog njihovog ministra koji tvrdi da je počeo kraj ekonomske krize. Zapisati argumentaciju i preneti našima koji se time bave. Možda čovek nije lud, nego zna nešto što mi ne znamo.
Obići njihovu štampariju novca i videti da li imaju slobodnih kapaciteta za štampanje dodatnih dolara, javiti Hilari, apropos njene ideje. Ako kapaciteta nema, tražiti još para za onog Brajana Štajnhauera.


17.00
Kraj posete. Ući u avion. Ako su sve prihvatili, mahati i slati poljupce sa stepenica. Ako su prihvatili nešto, samo mahati. Ako nisu prihvatili ništa, ne mahati i spustiti roletnu na prozoru kad sednem na mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/21/2009, 13:56

:hihihi: :hihihi: :hihihi:
Bravo bre Limi!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/21/2009, 14:07

Zabolela me i vilica i stomak od smeha.
Hvala Limited011
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/21/2009, 15:25

:hihihi:

Ja vam lepo rekoh da je čovek moj idol :sampion:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/21/2009, 16:54

:clap: :clap: :clap:
Nazad na vrh Ići dole
ALHEMICAR 07
Still learning
Still learning
ALHEMICAR 07


Broj poruka : 76
Points : 62
Datum upisa : 23.05.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/21/2009, 22:13

Limited011,
neces valjda da nas uskratis za izvestaj sa Kosova???
Mislim, ono: DAN POSLE... :cheers: :cheers: :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/21/2009, 22:49

Sad tek vidim koliko nas je radikala na ovom forumu. :clap: :clap: :clap:


:respect:
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/22/2009, 12:16

Limited011, car si :cheers:



.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
ALHEMICAR 07
Still learning
Still learning
ALHEMICAR 07


Broj poruka : 76
Points : 62
Datum upisa : 23.05.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/22/2009, 15:05

pepsiman ::
Sad tek vidim koliko nas je radikala na ovom forumu. :clap: :clap: :clap:


:respect:

Mislim, nemo' da se ljutis, ali ako si i na mene mislio, onda gresis.
Ajd' neka bude: "Sad tek vidim koliko disidenata ima na ovom forumu." :study: :P :lud:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/23/2009, 01:02

Kod Tadića večera uz sveće !!

".... Djelić je naveo da je na večeri sedeo pored Bajdena, kome je
poklonio knjigu "Kako da nam bude bolje" , dok je za uzvrat
na poklon dobio knjigu "Keep Promising" ....

lol!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/23/2009, 10:06

Uticaj Bajdena na narkomaniju u Srbiji

Događaji koji su se u poslednja 24 sata dogodili u medijskom prostoru Srbije podigli su
veliku prašinu i stavili na stub srama oca Branislava i rehabilitacioni centar CRNA REKA.
Koristimo ovu priliku da neke srvari razjasnimo radi ljudi koji su nam poklonili poverenje
kao i radi ljudi koji su u ovome neutralni, a koji su zgroženi scenama koje mogu videti
na televizijama mnogih stanica poslednjih sati.

"Hronologija je jednostavna: Bajden dolazi u Srbiju, episkop Artemije mu kao predstavniku okupacione sile ne pruža dobrodošlicu u manastir Visoki Dečani, domaće "progresivne" snage su ogorčene i koriste snimak koji je par godine star da diskredituju vladiku Artemija koji je dao blagoslov za osnivanje centra, kao i oca Branislava koji centar vodi već desetak godina", navodi se u saopštenju objavljenom na sajtu Centra.

Kako je posebno naglašeno, snimak koji je objavio nedeljnik "Vreme" star je dve godine i ne ilustruje metode lečenja narkomana koje se sprovode u ovom Centru.

"Moramo da naglasimo činjenicu: Batine NISU vaspitni metod u RC Crna Reka - ovako kako su "medijski" predstavljeni stiče se utisak da su obavezni deo terapije, verovatno obavezna porcija posle doručka ručka i večere.

Batine su sredstvo da se sačuva mir i disciplina u centru i njih dobije deset do petnest odsto štićenika. Na snimku koji je prikazan, zaista je bilo prekoračenja odgovornosti, i centar je preduzeo mere da se takvi događaji ne ponavljaju."

Dalje je navedeno da većina štićenika ima kriminalnu prošlost i da pokušava da sebi na lečenju stvori odgovarajuću sredinu što mora da se sprečava na svaki način.

"Na pomenuti način su sankcionisani svaki pokušaj bekstva, fizičkog napada na drugog i krađa. Oni koji dobiju batine i završe terapiju kasnije su zahvalni, a oni koji iz bilo kog razloga prekinu svoje lečenje nalaze svakovrsna opravdavanja za neuspeh lečenja – krivi su doktori, država, korumpirana policija, naravno otac Branislav - samo nisu krivi oni", navodi se u saopštenju.

U Centru su ogorčeni jer se u medijima ne spominju porazni podaci o broju narkomana u Srbiji, ali ni učinak i procenat izlečenja ovisnika koji su boravili u Crnoj Reci.

"Crna Reka tvrdi da ima procenat uspešnosti lečenja od 30 do 40 odsto, laž je i to naravno diskutabilno – ko će verovati lažljivim popovima. To što to isto svedoče mnogi uspešno izlečeni štićenici centra – i to je pod znakom pitanja, jer ko će dokazati da se oni ne drogiraju prikriveno i tajno", navodi se na sajtu.

Na kraju pisac saopštenja se pita: "Da li će konačno srpski narkomani moći da zahvale Bajdenu za sve ono što godinama čini za njih: i u Srbiji, i na Kosovu i u Avganistanu?"

Duhovno-rehabilitacioni centar Crna Reka zvanična prezentacija Sretenje .
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/24/2009, 19:57

Mihailo Medenica kolumna u Press Magazinu
lol! lol! lol!
Citat :

DRAGI DNEVNIČE

Uprkos bezbednosnim rizicima, vratio sam se živ i zdrav iz Srbije, simpatične državice na krajnjem istoku Kavkaza. Vreme je bilo divno, nisam verovao da i tamo sija sunce, ali se, eto, ispostavilo drugačije. I ne samo to, činilo se da se niko ne plaši te sjajne kugle s neba i ne beži u pećine dok ne zađe...

Mada sam bio ubeđen da ćemo sleteti na neki od aerodroma susednih država, jer Beograd, njihova najveća naseobina, nema svoj, informacije CIA o postojanju asfaltne podloge u nečemu što zovu Surčin ispostavile su se tačnim (proveriti da li se ispod piste nalazi masovna grobnica indijanskih starosedelaca koje su Srbi istrebili 1268. godine). Čak su, u čast mog dolaska, tom simpatičnom objektu dali ime našeg velikog naučnika Nikole Tesle! Baš slatko od njih.

Ljubazni momak kojem sam po sletanju utrapio kofere ipak nije bio bagažista, već njihov predsednik?! Izvinio sam mu se i dao 20 dolara bakšiša... Takođe, bradata gospođa, koja je ćutke išla za nama saplićući se o sopstvene noge, uopšte nije gospođa - već premijer, zovu ga Mirko, valjda. Malo se naljutio kada su agenti tajne službe tražili da vrati buket namenjen prvoj dami, pa sam i njemu dao 20 dolara. To ga je oraspoložilo.

Fascinirao me je evolucioni napredak ovog plemena - dosta njih se uspravilo i sasvim dobro hoda na dve noge! Izgleda da su to pozitivni efekti bombardovanja?! Srećan sam što vidim da sam se zalagao za pravu stvar!

Možda bi još nekoliko naleta od njih stvorilo čak i progresivnu vrstu. Vredi pokušati. Videćemo...

Na putu do hotela (imaju i to, Hilari ipak nije bila u pravu) primetio sam da za jednu „bandu nepismenih degenerika, ubica beba, kasapina i silovatelja" i ne izgledaju previše ružno. Iz kola nisam uspeo da vidim lovišta u kojima se prehranjuju jedući stare i iznemogle. Simpatični dekica zvani premijer pokušao je da me ubedi da nije baš tako i zakleo se da poznaje čoveka starijeg i od Amerike, koji ne da nije pojeden, već ima i nekakvu funkciju u njihovom plemenskom savetu?! Ne verujem! Prezime tog čoveka zvuči kao naziv nekakvog monstruoznog plana za istrebljenje starije populacije: Krkobabić?! Srbi su to...

Razgovor sa predsednikom bio je dug, iscrpan i naporan! On je insistirao na priči o nekakvom Kosovu (koliko sam shvatio reč je o srcu Srbije, koje je greškom transplantovano drugom), dok sam ja pokušavao da saznam šta je uradio s mojim koferima. Dao sam mu još 20 dolara - nazvao je nekog Ivicu, taj se valjda razume u koferčiće. Pitao sam da li i njemu da pošaljem bakšiš, rekao je: „Ne, Ivica sve radi iz ubeđenja!" Fin neki čovek.

Posle smo otišli u zgradu ispred koje su u bronzi izlivena dva čoveka kako zlostavljaju konje. Kažu da im je to skupština, a da pomenuti kipovi nisu prikaz njihove tradicije, već umetnički izražaj. Sumnjam, Srbi su to...

Dočekala me je gospođa neuropsihijatar, koja rukovodi tom eksperimentalnom terapijom: rad bez dnevnica - doktorka Slavica.

Čim sam ušao, skočila je ogromna žena u beloj majci sa likom nekog čoveka s naočarima i baburastim nosem, uhvatila me za kosu i, pretpostavljam, pozdravila na tradicionalan način plemena iz kojeg dolazi: „Jeb.. vam sve po spisku, prokleti da ste! Zatrlo vam se seme i pleme, Tačijeve sluge!"

Poneo me je taj emotivni trenutak, odstupio sam od protokola, uhvatio sam i ja nju za kosu i cimao, ponavljajući: „Thank you, you too"... Plakali smo oboje...

Žao mi je što nisam uspeo da saznam da li zaista postoji to što zovu Mlađan Dinkić ili je samo reč o legendi koju prepričavaju, tešeći se kad im je teško.

„Projekat Čeda" odlično napreduje! Polako mu se vraća i boja u lice. Nismo imali vremena da se ispričamo, žurio je da uspava nekakvu Bebu, kaže da je samo vožnja džipom umiruje.

Nije mi bilo svejedno kada je pala noć i kada su Srbi počeli da zavijaju na mesec. Sklupčao sam se na krevetu i brojao „tomahavke", nekako sam uspeo da zaspim...

Za divno čudo, opet je svanulo?! Za dva dana sunce je dva puta izašlo i nad Srbijom?! Valjda još postoji onaj aerodrom?!

Svi su došli da me isprate. Ivica je našao koferčiće, sjajan mali!

Dao sam im još po 20 dolara. Nema veze, odbićemo od kredita. Jedva čekam da Baraku i Hilari ispričam šta sam sve video.

Čak i „juga", koji se stvarno kreće, ali to mi već ne bi poverovali. Prećutaću.

Toliko od mene za ovaj put, dragi dnevniče.

Tvoj: Džozef Džozika Bajden.

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
ALHEMICAR 07
Still learning
Still learning
ALHEMICAR 07


Broj poruka : 76
Points : 62
Datum upisa : 23.05.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/27/2009, 15:34

Prvi rezultati Bajdenove posete Balkanu su vec vidljivi. Zaostravanje odnosa Srbije i BiH.
Ujka-Komsic, dobio instrukcije da malo ustalasa ucmalu balkansku politicku baru. Covek zahteva da se raspise poternica za Cosicem i Lilicem, kao odgovor na pokretanje slucaja "Tuzlanske kolone" i "Dobrovoljacke ulice". Sudski proces u BiH u vezi ova dva slucaja je inace nedavno obustavljen, pa su nase vlasti (pravosudje) preuzele stvar u svoje ruke.
Komsic i Silajdzic se nisu odazvali Tadicevom pozivu da u ponedeljak dodju u zvanicnu posetu Srbiji.

Kao odgovor na nediplomatski potez komsija iz BiH-a, predsednik i ministar Jeremic su danas otputovali u zvanicnu posetu "Roland Garos"-u. Tamo ih je srdacno docekala Ana Ivanovic. Drustvo su im pravili i Boza Derikoza i Boba Zivojinovic.

Nastavak sledi...
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2786
Points : 7944
Datum upisa : 21.01.2009

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime6/4/2009, 00:33

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 E14f147e3d

:drunken:
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime7/10/2009, 13:33

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 2b8a4d664b

:cheers:

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime7/23/2009, 21:36

Vidovnjak, moze ovde kod tebe jedan vic? :D

Deset stvari koje muškarci znaju o ženama:
1. Imaju ribicu.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. Ah, da, i grudi.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime7/23/2009, 22:48

Da, da, draga moja, sve je to muška šovinistčka STOKA !!!
Uopšte više ne poštuju ŽENU !!!
:bangbang:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime12/3/2009, 10:41

NJUJORK, Direktor američkih federalnih rezervi Ben Bernanke prozvan je „Misliocem 2009. godine“ zbog sposobnosti i dobre organizacije u načinu izlaska iz krize.

Za samo nekoliko mjeseci spasio je američku ekonomiju od potpunog sloma i bankrota. “To je velik, a možda i najveći podvig u nekoliko posljednjih godina”, slažu se stručnjaci.

U prvoj godišnjoj listi od 100 najuticajnijih mislilaca 2009. godine, prvo mjesto zaslužno je odnio Ben Bernanke zahvaljujući “velikim idejama koje su uzdrmale svijet 2009. godine i zbog dobre organizacije za izlazak SAD-a iz nove Velike depresije”.

Odmah iza Bernankea našao se američki predsjednik Barak Obama zbog toga što je “SAD i dalje održao na mjestu broj jedan kao vodeću zemlju u svijetu”.

Treće mjesto velikog mislioca zauzela je Zahra Rahnavared zbog “mozga operacije koji se nalazio iza iranske velike revolucije i za kampanju njenog supruga, opozicijskog vođe Mira Hoseina Musavija”, javio je CBS.

U prvih 25 mjesta prema listi koju je složio Forin Polisi ušli su i Hilari Klinton, Bil Klinton, Dik Čejni, novinar Malkolm Gladvel i papa Benedikt XVI.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime3/8/2010, 16:23

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Oskarc

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/2/2010, 21:45

Vlasnicima ruiniranih objekata kazna do 2 miliona evra

BEOGRAD - Porez na ružnoću već godinama postoji u drugim zemljama, a odnosi se na vlasnike nerenoviranih, starih i zapuštenih objekata u turističkim centrima. Naplatu kazne omogućiće nedavno donet Pravilnik o kategorizaciji turističkih mesta.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5&status=jedna&vest=175244&title_add=Porez%20na%20ru%C5%BEno&kword_add=hoteli%2C%20porez

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/26/2010, 23:48

Prostitutka u Skupštini Srbije
Autor/izvor: SEEbiz/Tanjug
BEOGRAD - U Skupštini Srbije razmatrao se, između ostalog, slučaj ulaska prostitutke u zgradu parlamenta i o tome ko je bio domaćin ove gošće.

Pored aktuelnih političkih tema, poslanici Skupštine Srbije danas su govorili i o pisanju pojedinih medija, u kojima se navodi da je "u zgradi parlamenta uhapšena Suzana P., za kojom je raspisana poternica zbog bavljenja prostitucijom".

Stav većine poslanika je bio da je za svakog građanina ulaz u Dom Narodne skupštine moguć, dok su predstavnici vladajuće većine smatrali da "taj incident" ne treba vezivati za ugled Skupštine i da bi pažnju trebalo usmeriti na to koja je osoba bila "domaćin" prostitutke.

Predstavnici opozicije misle da je ugled parlamenta poljuljan ulaskom "dotične dame".

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/27/2010, 07:12

Ma ta prostitutka je oličenje poštenog građanina u odnosu na skoro sve poslanike.Ona ne živi od budžetskih para i nije parazit koji živi na telu naroda.
a što se raspisane poternice tiče, treba je raspisati za poslanicima a ne za njom.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime7/27/2010, 15:09

Turisti u Italiji mogli bi ovog leta da dožive neugodna iznenađenja, jer su mnogi italijanski gradovi uveli niz kazni za razna "anti-društvena" ponašanja kao što su ljubljenje u kolima, hranjenje uličnih mačaka i pravljenje kula od peska na plaži.

U mestu Viđevano, nedaleko od Milana, kazna za sedenje na stepenicama ispred gradskog spomenika na centralnom trgu iznosi 160 evra. Romantični parovi koji budu uhvaćeni da se ljube u kolima u Eboliju, južno od Napulja, moraće da plate globu od 500 evra. U primorskom gradiću Eraklea, blizu Venecije, donet je propis kojim se zabranjuje pravljenje kula od peska na plažama, jer mogu da "zatvore prolaz" šetačima.

Za zapaljenu cigaretu na peščanim plažama u Oristanu, na Siciliji, kazna je 360 evra, a za nošenje "bučne" obuće, poput klompi, na Kapriju - 50 evra. Ukoliko vam na pamet padne da hranite golubove u Bergamu moraćete da platite kaznu od 333 evra, a ako to učinite u Veneciji bićete "olakšani" za 500 evra. Isti iznos ćete platiti i u Čezeni ako vas vide da hranite mačke lutalice.

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime9/15/2010, 16:08

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Weallmakemistakes

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime2/17/2011, 22:24

Ako jednog dana poludite od belexa .....evo alternativnih mogucnosti zarade farao

Popis kriminalnih aktivnosti koje godišnje zarade 650 milijardi dolara!

Neverovatan biznis! Godišnje na globalnom nivou zarada je 650 milijardi dolara u ilegalnim međunarodnim kriminalnim radnjama. O porezu ne trebate pretjerano da brinete – jer vaša branša je – kriminal! Ovo je popis ilegalnih poslova - trgovine ljudima, drogom, organima i raznim egzotičnim biljkama i životinjama…

U analizi “transnacionalnog kriminala u zemljama u razvoju“ prema informacijama iz UN, međunarodne organizacije rada, organizacije za ekonomsku saradnju i razvoj, otkriveni su finansijski detalji zarade najvećih kriminalnih aktivnosti u svetu.

Trgovina drogom

Godišnji prihodi: 300 milijardi dolara.
Zemlje izvora: Meksiko, Mijanmar, Kolumbija, Peru, Bolivija, i Afganistan.
Zemlje odredišta: SAD, Kanada, Zapadna Europa, Rusija, Kina.
Zanimljivost: u 2009. godini, samo u Afganistanu proizvedeno 7,000 tona opijuma, gotovo dvostruko više nego pre ratnog stanja.
Trgovina ljudima

Godišnji prihodi: između 7,8 i 10 milijardi dolara.
Zemlje izvora: saharska Afrika i Jugoistočna Azija.
Zemlje odredišta: SAD, Evropska unija, Kina.
Zanimljivost: oko 2,5 miliona ljudi svake godine završi u rukama krijumčara.

Krivotvorenje

Godišnji prihodi: 250 milijardi dolara.
Zemlje izvora: Zemlje Balkana, bivši Sovjetski savez, Brazil, Kolumbija, Meksiko, Nigerija, Maroko, Vijetnam, Mijanmar.
Zemlje odredišta: SAD, Kanada, Evropska unija, Japan, Australija, Saudijska Arabija, Turska, Kina, Indija, Pakistan, Poljska i Češka.

Divlje životinje

Godišnji prihodi: 31,6 milijardi dolara.
Zemlje izvora: Kina, Tajvan, Vijetnam, Filipini, Malezija, Indija, Rusija, razvijene zemlje u Latinskoj Americi i Africi.
Zemlje odredišta: SAD, Evropska unija, Kina.
Zanimljivost: zbog krijumčarenja samo u 8 godina je prepolovljen broj tigrova u Indiji.

Ljudski organi

Godišnji prihodi: između 600 miliona i 1,2 milijarde dolara.
Zemlje izvora: Kina, Indija, Filipini, Turska, Egipat, Moldavija, Brazil, Peru.
Zemlje odredišta: SAD, Kanada, Japan, Italija, Australija.
Zanimljivost: više od 150.000 ljudi samo u SAD-u čeka na transplantaciju
Izvor: Profitiraj.hr

http://gdeinvestirati.com/ostale-teme/ekonomija/svet/3502-popis-kriminalnih-aktivnosti-koje-godisnje-zarade-650-milijardi-dolara






_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 12:40

armo

Gde smo stali?

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 12:54

pa gde si ti VIDOVNJAK?!!, nije te bilo 1000 godina.. @

sad je pravi momenat da pogledaš u kristalnu kuglu i da nam kažeš šta da radimo love3

dobro nam došao!

_________________
Samo hrabri pobedjuju


Poslednji izmenio Greta dana 4/30/2011, 13:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 13:00

cyclops

Dobro nam se vratio... ja već precrkla od brige?? kalas

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 13:05

Zdravo Greta,
Prodao sam i kuglu nije izgleda radila :)

Mislim da je najbitnije prvo da svako izvrsi procenu koliko misli da zivi i na osnovu toga donese procene oko ulaganja na berzi.

Ja sam se ratosiljao mojih akcija, nadam se onome ko ih je kupio da ima eliksir mladosti :)

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 13:10

Zdravo Sneki, dont vori :)

I hvala sto ste odrzavali moju ordinaciju :)

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime4/30/2011, 13:18

Vidovnjak ::
Zdravo Greta,
Prodao sam i kuglu nije izgleda radila :)

Mislim da je najbitnije prvo da svako izvrsi procenu koliko misli da zivi i na osnovu toga donese procene oko ulaganja na berzi.

Ja sam se ratosiljao mojih akcija, nadam se onome ko ih je kupio da ima eliksir mladosti :)

Vidovnjak, pod hitno da nabaviš novu kuglu!
Mislim da su ove tvoje procene (godine života, eliksir mladosti isl) pogrešne, jer si koristio falš kuglu.
nemoj kod kineza da kupuješ, nije dobro... titanik

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 8 Icon_minitime5/21/2011, 11:47

Danas počinje smak sveta…

… tako bar tvrdi osnivač jedne hrišćanske sekte u Americi, kome je poverovalo na hiljade sugrađana.

coca


http://www.politika.rs/rubrike/spektar/zivot-i-stil/Danas-pocinje-smak-sveta.lt.html


_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
 
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: