BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Gocili traži muža

Ići dole 
+18
Dejansss
Dragan555
marjanovicgane
Gocili
pepermint
Cicija
FatCat
jcapelja@gmail.com
Momir
Al Kapone
Popaj
MORNAR
Igi-bg
Kobe Bryant
Ars Vivendi
Dalaj Lama
Tenerife
Limited011
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/22/2019, 16:33

Citat: ::
Je l ti to u vezi/braku imas zelju da pricas o naizmenicnoj struji i "teoriji relativiteta"?
Ne, ali bih volela da imam nekog sa kim bih mogla izmedju ostalog da caskam o ezotericnom, pa i da eksperimentisem.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/22/2019, 16:40

Ali najvaznije od svega da je stabilan, uravnotezen i koliko toliko normalan, sto je u danasnje vreme i najteze naci...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 709
Points : 1905
Datum upisa : 30.11.2010

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/22/2019, 17:24

Gocili ::

...Njegova svest je bila na tako visokom nivou, da je bio poput nekog Bozanstva. Moglo bi se reci da je na duhovnoj lestvici, odmah posle Hrista.

Čuj, pa nikad nije kasno da odeš u neki od manastira!
Sve kaluđerice su "udate" za Hrista i to je možda i ono što ti tražiš, bićeš stalno u njegovoj blizini molitvama i svakim potezom koji napraviš.

I prva žena Tadića je odavno u manastiru, a bila je kao mlada anarhista, trockista itd... čak i hapšena.

Mislim da je i ona pronašla mir i čoveka koji joj odgovara....

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/22/2019, 17:42

@Popaj
Nisam mislila u smislu neke velicine, slave, vec vise mentalno-duhovnog sklopa, u svakom slucaju hvala na iskrenim zeljama.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/22/2019, 18:31

@Dalaj Lama
Obzirom na ton kojim ste mi se obratili rekla bih da ste uvredjeni zbog neceg, verovatno zbog mog odgovora na vase "Pismo", a koje sam shvatila kao provokaciju i insinuaciju da sam Americki tajni agent, premda ja tamo nikad nisam ni u mislima putovala.  
Dakle ako ste ozbiljni, trebali ste se predstaviti, jer vidovita nisam, s tim da ponekad tu i tamo mogu i da vidim...
A sto se manastira tice, to je samo  jedna od suludih ideja, kojima sam svojevremo bila obuzeta.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/23/2019, 15:15

Gocili ::
Verovatno mislite da se zezam, a mozda ste malo i ljubomorni...

Iskreno da, mislim da se zezas, ali ako gresim onda se izvinjavam. sesir

Nisam ljubomoran, jer je na Teslu nemoguce biti ljubomoran, posto je nedostizan.

Gocili ::
Ne, ali bih volela da imam nekog sa kim bih mogla izmedju ostalog da caskam o ezotericnom, pa i da eksperimentisem.

Sa cim volis da eksperimentises?

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/23/2019, 16:57

Citat: ::
Sa cim volis da eksperimentises?
Pa kombinovanje razlicitih ezoterijskih tehnika i disciplina. Npr. astrologija, numerologija, psihologija , pa i parapsihologija. Od tehnika meditacija i molitva.
Citat: ::
Nisam ljubomoran, jer je na Teslu nemoguce biti ljubomoran, posto je nedostizan.
Oprostite, ali ovo ne razumem. Jer sam misljenja da ljudi koji su skloni ljubomori, mogu biti ljubomorni I s razlogom i bez razloga.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2052
Points : 5697
Datum upisa : 06.12.2008

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/23/2019, 21:00



Koje su tvoje mane?

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/23/2019, 21:21

Momir ::


Koje su tvoje mane?
A zasto da kaze koje su joj mane ?  Onda ce joj sanse da nadje muza biti jos manje.  Neka buduci djuvegija sam to otkrije tokom upoznavanja.  Ja navijam za Gocili i za ljubav bez granica.  love3
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/23/2019, 23:32

Gocili ::
Jer sam misljenja da ljudi koji su skloni ljubomori, mogu biti ljubomorni I s razlogom i bez razloga.

Na osnovu cega si onda dosla do zakljucka da sam ljubomoran?

Gocili ::
Pa kombinovanje razlicitih ezoterijskih tehnika i disciplina. Npr. astrologija, numerologija, psihologija , pa i parapsihologija.

Ako verujes u horoskop, sta on kaze, kada ces naci srodnu dusu?

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/24/2019, 14:00

Momir: ::
Koje su tvoje mane?


Umem da budem jako ljubomorna ali s razlogom, kad shvatim da sam nevoljena. Umem da budem i ljuta, besna, pa cak i ogorcena kad shvatm da sam prevarena. A kad shvatim da sam izdana od strane ljudi za koje sam bila spremna sve da ucinim i osvetoljubiva. E sad dal su to mane ili mozda cak i vrline, neka svako tumaci kako mu je volja.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/24/2019, 14:09

Citat: ::
Ako verujes u horoskop, sta on kaze, kada ces naci srodnu dusu?
Mary astrolog, kojeg sam pronasla na netu kaze da bi to moglo da se desi u naredna 3-6 meseci. S tim da to nije precizna prognoza posto je free. Mislim daj Boze da bar nesto od navedenog se i desi...
Al Kapone: ::
Na osnovu cega si onda dosla do zakljucka da sam ljubomoran?
Odgovor koji ste dali mi nije bas bio uverljiv, ali izvinjavam se ako gresim.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/24/2019, 14:15

@Popaj
Da mozda ne tipujes na nekog sa foruma?

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/24/2019, 14:24

Ako dobro razumem, odgovor koji sam napisao zbog cega nisam ljuboran na Teslu -> Ne mogu da budem ljuboran na Teslu jer je nedostizan - nije uverljiv?

P.S. Bez ljutnje, ali astrolog, a ni horoskop nece pomoci nikome, ni u cemu, a posebno ne u ljubavi.

P.P.S. Pade mi na pamet, obzirom na ovu temu, da li je tebe neko sa foruma, bar na pice zvao (izvinjavam se ako je pitanje previse direktno)?

I da, nema potrebe da mi persiras.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/24/2019, 15:00

Citat: ::
P.P.S. Pade mi na pamet, obzirom na ovu temu, da li je tebe neko sa foruma, bar na pice zvao (izvinjavam se ako je pitanje previse direktno)?
Na PM me niko nije kontaktirao, znaci bar sto se ove teme tice, ni javno ni tajno.
Citat: ::
P.S. Bez ljutnje, ali astrolog, a ni horoskop nece pomoci nikome, ni u cemu, a posebno ne u ljubavi.
Ne ljutim se, znam da vecina ljudi u Srbiji misli da je astrologija glupost, ipak mislim da moze da odredi kad je pogodno vreme za sta.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/24/2019, 15:02

Zelim ti uspeh u pronalazenju srodne duse, pa makar ga i "horoskop pronasao" :)

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/24/2019, 15:20

@Al Kapone
Hvala.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/24/2019, 23:08

Čini mi se da ste svi na ovoj temi zreli za moju ordinaciju, evo je tema:

https://www.aikb.net/t165p315-ivotno-savetovaliste?highlight=savetovaliste

BTW: Bilo kakva ljubomora je odraz NESIGURNOSTI.

Eklatentan nedostatak samosvesti i samopouzdanja.

O detaljima u mom Savetovalištu....

citat ::
Nedostatak samopouzdanja i potreba da budemo voljeni najznačajniji su pokretači ovog neprijatnog osećanja. Nesigurne osobe se često bore sa osećajem ljubomore zbog straha da će ostati bez oslonca i sami. U osnovi ljubomore, pored straha od napuštanja i gubitka ljubavi, nalaze se i nerešeni strahovi ili bolna iskustva iz prošlosti, strah da nismo „dovoljno” dobri, lepi, pametni, bogati (loša slika o sebi), želja da se potvrdimo da smo vredni u ljubavi; želja za kontrolom i posedovanjem.

Pitajte, objasniću vam.   love3

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/25/2019, 00:33

Ako se ovo odnosi i na mene, onda da pojasnim - nisam ja pomenuo ljubomoru vec Gocili.

Gocili ::
Verovatno mislite da se zezam, a mozda ste malo i ljubomorni...

Gocili ::
Citat: ::
Nisam ljubomoran, jer je na Teslu nemoguce biti ljubomoran, posto je nedostizan.
Oprostite, ali ovo ne razumem. Jer sam misljenja da ljudi koji su skloni ljubomori, mogu biti ljubomorni I s razlogom i bez razloga.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
jcapelja@gmail.com
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Localisation : Beograd
Points : 62
Datum upisa : 24.10.2016

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/25/2019, 10:45

Devojka koja radi natalne karte i tumačenja preko 15god. za lovu, mi je rekla da kolege iz "branše" često dele izreku, ne znam čiju: "Pametni upravljaju svojim zvezdama a "oni drugi" dopuštaju da zvezde upravljaju njima".
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2786
Points : 7944
Datum upisa : 21.01.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/25/2019, 12:58

Al Kapone ::


Nisam ljubomoran, jer je na Teslu nemoguce biti ljubomoran, posto je nedostizan.


Ljudi brkaju ljubomoru i zavist.

Na Teslu niko ne može da bude ljubomoran, može samo da mu zavidi.

Zato što je pametniji, popularniji itd... to nema veze s ljubomorom.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/25/2019, 13:26

Slazem se sa tobom, ali je upotrebljena rec ljubomora zbog musko-zenskih odnosa, odnosno - Gocili zeli takvog decka/muza.

A ne mogu da budem cak ni zavidan na Teslu, jer je, kao sto rekoh nedostizan. Mogu samo da mu se DIVIM.

Zavist je negativna vrsta emocije, a divljenje pozitivna, a ja bih vise da se koncetrisem na pozitivno.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/25/2019, 19:55

Sneki: ::
Čini mi se da ste svi na ovoj temi zreli za moju ordinaciju, evo je tema:
Dobro, evo pokusacu da se uozbiljim...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/25/2019, 19:56

Al kapone: ::
Zavist je negativna vrsta emocije, a divljenje pozitivna, a ja bih vise da se koncetrisem na pozitivno.
Slazem se, samo pozitivno...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/25/2019, 19:59

Ars Vivendii: ::
Na Teslu niko ne može da bude ljubomoran, može samo da mu zavidi.
Pa, dobro napravila sam lapsus...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2023
Points : 5444
Datum upisa : 07.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime2/25/2019, 20:32

Bojim se da nisi shvatila ozbiljno koleginicu Sneki.

Malo pročitaj... https://www.aikb.net/t165p35-ivotno-savetovaliste

Biće ti lakše.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime3/13/2019, 16:48

Mada nije tema, osecam potrebu da ovde i sada kazem/porucim svima, koji imaju neki problem samnom, misle da ih ugrozavam i sl. da sam otvorena za razgovor sa svima njima,  ali da jezikom pretnji, ucena i ultimatuma ne zelim da razgovaram.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime3/13/2019, 22:17

BTW: sa mnom - odvojeno!

Sad dal je to neznanje ili lapsus, ko će ga znati...

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime3/13/2019, 22:54

BTW: da l' - odvojeno (i sa apostrofom)!

Sad dal je to neznanje ili lapsus, ko će ga znati... od

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime3/13/2019, 23:06

Al Kapone ::
BTW: da l' - odvojeno (i sa apostrofom)!

Sad dal je to neznanje ili lapsus, ko će ga znati... od
Eto tako je to kada se trazi dlaka u jajetu.  cekic
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime3/13/2019, 23:15

Popaje, moj post je (ironicna) sala na FatCat-ov post. Ne treba da shvatas ozbiljno bas sve.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime6/12/2019, 21:16

Gocili ::
Za sve one kojima bas i nije jasno kakvog ja to muskarca trazim, rekla bih sledece: Trazim nekog sa kim bih mogla da ostvarim romanticnu, harmonicnu i trajnu vezu. Nekog sa kim bih bila povezana na jednom dubljem nivou, odlicno se razumela i gotovo pogledima sporazumevala. Nekog ko ima i sirinu i dubinu, niceg previse i niceg premalo. Prijatne spoljasnosti, i bar pristojne unutrasnjosti. Tako jedna neobicna, svestrana licnost, koja ima i neku duhovnu dimenziju. Nesto poput N.Tesle, s tim da ne mora da bude bas toliki "svetac".
Citajuci komentare kolege Ganeta dosao sam i do ove teme. Nisam ni znao da je nas forum toliko raznovrstan. Ali ova poruka me je slatko nasmejala. Nadam se da si dosad o nekom stvorila slku da je bas ovakav. 
Nasmejala me je poruka jer sam pokusao da zamislim kakvu bi devojku trazio neko ko ima sve ove kvalitete? 
Mislim da bi morala da izgledas kao Monika Beluci od pre 10-15 godina ili Demi Mur. Da imas seksipil poput Merlin Monro i da budes mastovita i provokativna kao Kim Besindzer u kultnom filmu Devet i po nedelja. Eto toliko naravno i da si neizmerno zabavna. Mislim da bi ti gospodin savrseni lose sarmice oprostio ako bi ostalo ispunila. Ako ima takvog na prostorima na kojim je sarmica svetinja ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime6/14/2019, 14:31

Dragan555 ::
Nasmejala me je poruka jer sam pokusao da zamislim kakvu bi devojku trazio neko ko ima sve ove kvalitete?
Da si gledao film o N.Tesli mogao bi barem da pojmis...
A sto se tice sarmica (izuzev da nisu vegetarijano) ne volim ih, pa ih i ne pravim, ko razume  razume, ko ne razume nije ni vazno.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2165
Points : 6023
Datum upisa : 25.07.2010

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime6/14/2019, 16:35

E, sestro slatka, ja sam ti odavno rekao da nam bar opišeš svoje kvalitete, psihičke a boga mi i fizičke, jer si TI VEOMA KONKRETNA i u pogledu fizičkih kvaliteta đuvegije...

Sve ostalo što pišeš je izgovor i muljanje, neka žvaka učenice, pa...rekao bih čak 8. razreda osnovne škole, a ja se ipak nadam da si BAR MALO starija, ili se varam?

Tvoji postovi su detinjasti i lažno naivni, čak možda i imbecilni.

Čovek te lepo pita kako izgledaš i bar da ovde staviš neku sliku, a ti KAO uvežbana FACEBOOK faca, udarila po "sarmicam"  ajkula ajkula  MA NEMOJ, mi se ovde kao zakopčavamo na leđa, šta li   cekic heng

DETINJASTO I providno... Mora da ti je život dosadan do bola (cenim da se radi o nekoj dubokoj provinciji, jer tamo možda i može da prođe ova žvaka koju nam ti ovde serviraš) čim pišeš (ko zna na kakvim sve forumima) ove bedastoče!!!

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Gocili traži muža - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gocili traži muža   Gocili traži muža - Page 2 Icon_minitime6/16/2019, 13:22

Ja sam razumela da je ovo forum natprirodnih i dobro obavestenih ljudi, tako da ne znam sta bih ja to mogla da kazem a da se vec ne zna ili da ne moze da se sazna. Tu su obavestajci, parapsiholozi, vidovnjaci, magovi, psiholozi, psihijatri, svestenici, ne znam da nisam nekog zaboravila pa da se ne naljuti...
A sto se tebe tice, sve i da si "poludeo" bot, previse je!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
 
Gocili traži muža
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: