BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)

Ići dole 
+61
Florida
smoki
ISTINA
Limited011
Kobe Bryant
Posmatrac023
Ars Vivendi
MYSTIC021
PEVAC
Goce
bjankaden
Guinness
Sony25
Neutralac123
AAA
Dan
Verkakaludjerka
Nikolas2002
Maca
Dadax71
Smizla
truba
glas razuma
FatCat
Loptica
grdni
Greta
Kmez
MilaNost
Sreta
Teletrader
pepsiman
Momir
BojanNS
Rogy
Dr.Scully
Šerif
Gogisa
Dejansss
sljaker
MaliMrav
Despot
baba_milojka
Lunja
Sekula
Pampur
ajoV
Zex983
Boranija
Jevrem
Ronin
Friz
Sneki
Milicica
Odžačar
Milojka
Bans
Frend
fmesaros
TITO
MASTER
65 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 11:27

@ronin
Izvini ti, ja sam malo poludela od svega ovoga.

Ako neko zna koliko je JM skupila do sada, neka se oglasi sa novim vestima.

@Bans
Meni liči kako se Deurić uplašio, pa sad na sve načine želi da osujeti preuzimanje fabrike od strane države, ali uzalud...
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 15:37

MASTER ::
@ronin
Izvini ti, ja sam malo poludela od svega ovoga.

Ako neko zna koliko je JM skupila do sada, neka se oglasi sa novim vestima.

@Bans
Meni liči kako se Deurić uplašio, pa sad na sve načine želi da osujeti preuzimanje fabrike od strane države, ali uzalud...
Nisam siguran baš u procenat ali broj je već dobro dvocifren!!! kapa a svakim danom je sve veći neverovatnim tempom!!! Ja znam desetak ljudi koji su ozbiljno prionuli i špartaju po gradu i okolnim mestima...
Nazad na vrh Ići dole
fmesaros
Still learning
Still learning
fmesaros


Broj poruka : 130
Localisation : zrenjanin
Points : 148
Datum upisa : 29.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 16:06

Savet za korupciju bolje da ćuti u vezi Jugoremedije, jer postoje podaci da je Baraćkin nevenčani muž do nedavno bio zvanični član upravnog odbora Jugoremedije! Čini se da je ostao nezvanični član, čim se i dalje zalažu za nestručni menadžment koji je doveo firmu do ruba stečaja, "a sve u ime radnika i akcionara"!
Savet za korupciju je očigledno i sam korumpiran i u neposrednoj vezi sa menadžmentom "Jugoremedije"
Nazad na vrh Ići dole
Frend
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : 24
Datum upisa : 25.07.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 16:54

nova prica lansirana od strane aktuelnog menadzmenta je da ZD i JM rade zajedno,a sve u interesu da se diskredituje trenutna akcija davanja potpisa ,mislim da pravo glasa vec imamo ,a radi se na tome da u slucaju da ne dodje predstavnik drzave postoji mogucnost formiranja up.odbora .Nastavite sa prikupljanjem ja vec imam za cetvrtak spremljenih petnaestak akcionara .Srecno
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 17:00

Javljam čim nešto novo saznam što se tiče predstavnika zastupljanja državnog dela kapitala,a saznaću ... toliko ljubav
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 17:15

Jao !
Umesto da jedrenje i da se suny , pišem na forumu.
Istina je sledeća : Poreska policija je u firmi već 3 nedelje jer je JGRM tražila povraćaj PDV-a, a nije platila poreze i doprinose za plate, pa im država ne da. Dalje, Ljajić je pustio Deurića niz vodu, ne želi da on i dalje vodi SDPS u Zr-u, pa se sada šoljićari isčlanuju iz te stranke.
Medžament među sobom priča da država na skupštini želi da preuzme fabriku ( iskreno se nadam da je tako ), te je stepen zabrinutosti na najvišem nivou. Štampaju se nova pisma za akcionare, za dva dana bi trebalo da ih dobijemo, opet će nas nešto obavestiti, a možda ih podele i na Skupštini.
Dalje, eskontovali su menice i platili ČISTE SOBE ZA ŠOLJICU .
NAJBITNIJE
Akcionari iz Ns-a, Niša, Bg-a zovu pravnu službu JGRM i žale se da ih konstantno obilaze i uznemiravaju Zdravkovi skupljači punomoćja. Od više osoba koje su bivši štrajkači sam čula da ni prilikom rušenja NINIJA nisu imali sve potrebne potpise, nego su oni potpisivali. A P***** je javno rekla da za Skupštinu u junu 2010.-te nisu imali dovoljno potpisa, pa su potpisivali , te me ni najmanje neće iznenaditi ako ispadne da su skoro svi akcionari iz Niša, Bg-a i Ns-a navodno potpisali Deuriću, pošto je u verifikacionoj komisiji ekspert za falsifikovanje potpisa Zlokas Milana.
U svakom slučaju, ljudi ih masovno izbacuju iz kuća i ne potpisuju im, tako da će ove godine falsifikovati više nego obično.
Jedva čekam skupštinu od
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 17:23

Bitno da se Janjci okrecu i paprikas kuva po Lukicevu (verovatno smo i to sponzorisali), a sto zene kupuju uzinu na recku nema veze cekic
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 17:43

Pisma su ponovo srceparajuća priča o njihovoj "BORBI" i mukama kroz koje prolaze jadni oni čisti i pošteni a zla država ih ugnjetava!!! Čisto da znate da je pre neki dan NINI bio u gostima kod ŠOLJIČARA (100% provereno) i u krugu €URILENDA se družio sa "borcima" za radnička prava!!!! TOLIKO O TOME KO SU NINIJEVCI Navodno će zajedno da tuže DRŽAVU .... Eeee napokon su našli društvo titanik Ili to možda hvataju vezu za bolji smeštaj... tamo zatvor
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 17:47

@Milojka
Riblja čorba u Lazarevu a prasići u Lukićevu od
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 17:51

Ma kako god, dok jagnjeca brigada jede i pije, drugi ni za hleba nemaju.
Inace prica za platu ide ovako, jutros se spominjalo dve isplate (pretpostavljam cela junska plata), oko podne se preslo na jednu, a pred kraj prve smene je krenula prica da ce se platiti racun za plin sto znaci za nas nema nista.
Nazad na vrh Ići dole
TITO
Still learning
Still learning



Broj poruka : 82
Points : 84
Datum upisa : 09.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 20:43

U vezi plata, pouzdano znam da je par ljudi bilo u inspekciji i da će podneti tužbe... Vrlo je moguće da nam se inspektorke pojave u ponedeljak u sred skupštine u firmi (tada se vraćaju sa odmora)... Lepo vam je Master rekla kuda idu naše pare u ŠOLJICU i čiste sobe... kakav crni GAS da su hteli dobro JR nebi dug bio od februara 2010. Možda bi trebali u što većem broju otići u inspekciju i pozvati RTS da to sve u ponedeljak snimi a i malo priče na tv-u oko doprinosa koji nisu uplaćeni od nove godine bi upotpunilo sliku "uspešne" firme i sjajnog "menadžmenta" u javnosti!!! Dug za licence, struju, odnošenje smeća, telefone, gorivo, sirovine, ambalažu,unapred prodate lekove... ovaj put nećemo posebno pominjati ali da znate da je cifra OGROMNA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Odžačar
Just looking
Just looking
Odžačar


Broj poruka : 26
Points : 31
Datum upisa : 20.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 21:34

frend ::
nova prica lansirana od strane aktuelnog menadzmenta je da ZD i JM rade zajedno,

Molim vas ne verujte u ove jadne pokusaje!!
Nazad na vrh Ići dole
Milicica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 82
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 21:44

Ne znam ko moze da poveruje u ovakve price, davljenik se i za slamku hvata!
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 21:53

http://www.jugoremedija.rs/proglas_2011.html,pročitajte šta kaže menadžment,jer oni neznaju zašto hoće da ih "neko "smeni. udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 21:58

Hoce li uskoro poceti naglo iskrcavanje sa broda ili ce dostojanstveno ostati do kraja. Mislim ipak kapetan tone sa brodom a pacovi prvi odlaze tj beze.
Nazad na vrh Ići dole
Odžačar
Just looking
Just looking
Odžačar


Broj poruka : 26
Points : 31
Datum upisa : 20.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 22:27

TITO ::
Možda bi trebali u što većem broju otići u inspekciju i pozvati RTS da to sve u ponedeljak snimi a i malo priče na tv-u oko doprinosa koji nisu uplaćeni od nove godine bi upotpunilo sliku "uspešne" firme i sjajnog "menadžmenta" u javnosti!!! Dug za licence, struju, odnošenje smeća, telefone, gorivo, sirovine, ambalažu,unapred prodate lekove... ovaj put nećemo posebno pominjati ali da znate da je cifra OGROMNA!!!!

Pa šta čekate?? Na koji god članak naiđem sve neke mlake informacije, bez talasanja. Obratite se javnosti pobogu!
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/2/2011, 23:04

Citat :

U vezi plata, pouzdano znam da je par ljudi bilo u inspekciji i da će podneti tužbe... Vrlo je moguće da nam se inspektorke pojave u ponedeljak u sred skupštine u firmi (tada se vraćaju sa odmora)...
post2

TITO ,može svašta da se desi u ponedeljak.....jedni će prisustvovati skupštini akcionara,a jedni pravac inspekcija,priča se
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 00:55

Bans ::
http://www.jugoremedija.rs/proglas_2011.html,pročitajte šta kaže menadžment,jer oni neznaju zašto hoće da ih "neko "smeni. udrimile

Tekst je odličan !! smoke
Svedoći koliko se menadžment uplašio za svoje fotelje! Sada im je najvažnije "da sve bude po zakonu" od Odnosno, oni se nadaju da država neće moći da ih skloni!! A da li je sve bilo po zakonu kada su oni dolazili na vlast?

Ovaj deo SVE GOVORI:
Citat :
Dana 11.07.2011. godine inicirali smo sastanak sa ministrom Ljajićem, predstavnicima ministarstva ekonomije, agencije, u prisustvu menadžmenta, upravnog odbora, sindikata sa ciljem da se država kao manjinski akcionar uključi u rešavanje tekućih problema “Jugoremedije”a.d.. Predočili smo da je ugroženo finansijsko poslovanje, obrt i realizacija, eskontovanje menica kasni, da dobavljači čekaju da im se plati sirovina, da je neko poslao da se kontroliše rad “Jugoremedije”a.d. a to je sve stvorilo sumnju među akcionarima kao i javnosti da se nešto skriva, da se ne posluje po zakonu. Efekat je bio suprotan od onoga što smo želeli, a želeli smo dobro “Jugoremediji”a.d., zaposlenima, i vlasnicima kapitala. Želeli smo da pobedimo strah i strepnju da taj neko odozgo opet pokušava da neprijateljski preuzme dobro Srbije i Zrenjanina. I na sastanku je konstatovano da je jedina mogućnost da se prevaziđe kriza da manjinski akcionar preuzme upravljanje fabrikom jer je dostupnost bankama i kontroli šta ko hoće sa našim preduzećem veća nego što je mi možemo ostvariti. Mi se slažemo da se u “Jugoremediji”a.d. učini sve ali po zakonu. Ništa mimo zakona i pozitivne pravne prakse.

A OVO im je država tj. Ministarstvo predložilo (lep izraz "predočeno" je na sastanku od a ne kažu ko je to predočio?)
Citat :

Uslov je predočen na sastanku u ministarstvu, ogleda se kroz to da od 7 predstavnika u upravnom odboru četiri predstavnika budu od strane manjinskog akcionara a tri od većinskog, da menadžment bude zamenjen. Ne znamo zašto sumnja u nas a mi ne smemo da sumnjamo u namere banaka, berze i drugih koji žele da nas vrate u vreme kada smo se borili i sami izborili za budućnost “Jugoremedije”a.d..
Da ne bi bilo zabune: oni ovde pod pojmom "od strane manjinskog akcionara" - misle na DRŽAVU = 4 predstavnika, a pod pojmom "većinski akcionar" - misle na MENADŽMENT - tj. NA SEBE !!! sesir

titanik
A i ovo je dobro:
Citat :
Smatrali smo da je oprema antibiotika kao vlasništvo “Jugoremedije”a.d., ulog Vlade Republike Srbije u novoj kćerci firmi matične kompanije “Jugoremedije”a.d.. Fabriku započinjemo mobom, radničkom mobom tj. akcijom i takva kakva je fabrika danas postaje jako veliki zalogaj za one koji bi želeli da je se dokopaju bankarskim, berzanskim i drugim malverzacijama. A mi malverzacije nećemo.
Nisu pomenuli da su ONI (a ne svi i "država") većinski vlasnici te ćerke firme?
Kako im se to omaklo kafa
Slučajno, najverovatnije?
Pa jel to nisu malverzacije i obmane?

P.S. Sada je samo važno da baka Medarevićka ne predje na nj. stranu !!
cekic

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 04:12

Pošto posedujem izvestan broj (dvocifreni) akcija JGRM, rodbinske, a evo vratio sam se upravo iz Zrenjanina, da vas samo obavestim o nekim stvarima koje sam čuo s tim u vezi:
Ono malo djubre od Profesionallca je tražilo PARE od gospodje Medarević, e da bi joj obezbedio ni manje ni više nego celih 100.000 akcija kojih nema, ali su mu navodno ljudi obečali!!
A ako ne može da mu plati, zahtevao da uđe u upravni odbor, pa ga je ona otkačila.
Toliko o tom BEDNIKU čije je ime Sergej!!
On inače nema na svoje ime ni 1 akciju!
Ne verujem da su me slagali!

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Ronin
Still learning
Still learning



Broj poruka : 138
Points : 154
Datum upisa : 08.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 12:09

TITO ::
Pisma su ponovo srceparajuća priča o njihovoj "BORBI" i mukama kroz koje prolaze jadni oni čisti i pošteni a zla država ih ugnjetava!!! Čisto da znate da je pre neki dan NINI bio u gostima kod ŠOLJIČARA (100% provereno) i u krugu €URILENDA se družio sa "borcima" za radnička prava!!!! TOLIKO O TOME KO SU NINIJEVCI Navodno će zajedno da tuže DRŽAVU .... Eeee napokon su našli društvo titanik Ili to možda hvataju vezu za bolji smeštaj... tamo zatvor

Zar Nini nije osuđen i u zatvoru???
Pitam jer sam video priču u vestima, al dalje nisam pratio...
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 12:16

Evo još vesti iz nesvesti udrimile
Juče nam je na račun leglo oko 120000 EVRA od izvoza, ali... nestale su pare, od njih ni traga ni glasa, ali zato je danas jedan majstor došao da malteriše u JGRM ! Čovek omašio firmu, pa umesto šoljice, pravo na vrata JGRM, uz obrazloženje da ga je JGRM platila, pa je on mislio da se tu malteriše udrimile
Još uvek muljaju sa isporukom Tolikara i Ceftriaksona, nikako da uđu u naš magacin, izgleda da ih je šoljica direktno prodala veledrogerijama. Kakav KUPLERAJ !
Da, a u fabrici nema ko da radi, jer su podobni šoljičari na plaćenom odsustvu, neki na moru, a neki idu po kućama...
Jedina svetla tačka je da im sada mnogi akcionari koje su prevarili da im potpišu, traže opoziv punomoćja.
Ako država uskoro ne uđe, biće heng
Pitanja za skupštinu možete poslati JM na mejl.
@TITO
Da, Deurić misli da će od države dobiti 10 miliona evra odštete, i time rešiti dugovanja.
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 14:06

Ovako su mi rekli:Izgleda da se neće niko pojaviti na skupštini malih akcionara,što se tiče zastupanja državnog dela kapitala,jer kako kažu odluke su sve u pisanoj formi i neće se niko pojaviti.Šta je napisano to sigurno da nećemo znati dok ne bude došao 08.08.,Pitanje je sada samo šta je odlučeno ,a to može i da znači da je već unapred sve odlučeno ,naravno što se tiče države.Predstavnici u upravnom odboru će se tek onda,posle skupštine znati,a nadam se samo da će se sve dobro završiti.Ako su me slagali ,onda sam i ja vas,ali šta nam drugo preostaje nego da sačekamo,i uverimo se sami u istinitost ove tvrdnje. confused
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 14:21

@Bans
Deurić nema mnogo prostora, pokušava kao da se koprca, ali svestan je i on svoje nemoći pred državom. Ja sam još ranije napisala kako je taj razgovor tekao, on je UCENJEN da ostavi JGRM na miru i dozvoli državi da upravlja. Inače, ode šoljica bestraga...
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 14:29

@MASTER
I ja bih rekao da je tako ,a i za šoljicu se ipak još ništa nezna jer ,trebaće još vremena dok se sve ne odpetlja i vidi ko je šta radio i kako,počev od toga da kriju sve što se tiče Penfarme,kako je osnovana....jer svi znamo da tu nisu čista posla a dokazaće se i to,polako,pravda je spora ali dostižna. bicevanje
Nazad na vrh Ići dole
MASTER
VIP
VIP
MASTER


Broj poruka : 630
Points : 815
Datum upisa : 12.11.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 14:57

@Bans
Sve zavisi i od budućeg kupca, kako se on postavi u celoj stvari. Ja sam čula da se jedan ozbiljan potencijalni kupac žalio državi kako Zdravko koči sve, pa je onda došlo do obrta i pretnji oko preuzimanja. Daj Bože da je to istina i da će nas stvarno i kupiti ti što su se žalili Ministarstvu, to bi bio pun pogodak !
kapa
Jer ipak, prodaja je najbitnija, i ključna za oporavak fabrike.
Nazad na vrh Ići dole
Milicica
Still learning
Still learning



Broj poruka : 41
Points : 82
Datum upisa : 18.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 15:28

Šta ceka SUP?
Nazad na vrh Ići dole
Jevrem
Still learning
Still learning
Jevrem


Broj poruka : 48
Points : 54
Datum upisa : 03.06.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 15:44


  • PRIRODNO (više volim
    izraz nego NARAVNO), „razvojni put Bore šnajdera“ U SAMOUPRANOM
    SOCIJALIZMU je bio: R<B<Z<F<P
    (radionica<barikade<zatvor<fotelja<provizija),
    a u SAMOUPRAVNOM KAPITALIZMU je došlo do progresa i male permutacije (to
    je nama naša borba, 2007., dala): R<B<F<P<Z, je l’ tako The €urichu? (sorry, only
    here "The" is pronounced irregular "D", instead of "DI", ali Ti to, majstore,
    razumeš, kao borac za radnička prava, istinu, dividendu i cenu akcija koja
    ne može biti 20€ ali može 3€. Svaka čast, majstore!!!
  • Ako se neko bude
    obratio medijima i uspe da ih dovede na “mesto zločina...”) (tv serija),
    neka pozove i predstavnike “Henkel”-a i predloži da snime novu reklamu za
    “Loctite”
    Zamislite reklamu: “The”
    zalepljen
    za fotelju 4 godine a lepak
    ne popušta!
    Oko njega društvo iz “šalice” (valjda nastalo od šale) sa mobe
    (valjda nastalo od mobbing), čuje se pesma “požuri, druže, sve brže i brže...”
    (dok nas ne po’apse), iz aviona izbacuju letke ( ali ne, to je novac za
    dve plate), svi ozareni i nasmejani.
    Scenografija: livada, fotelja u kojoj sedi “zabrinut” The, šoljica i okolo neke
    “stare mašine”, nehajno poređane koje, i ako rashodovene, naći će svoje
    mesto u proizvodnom pogonu srpske i zrenjaninske dike.
    A lepak ne popušta!
    Ovu kratku formu filma bi mogao da režira neko ko ima slična iskustva kao “The” po pitanju sticanja
    imetka a i iskustva sa banderašima.
  • Odgovor gde je i
    šta mulja “mladić u flanelskoj cowboy-ci sa zavrnutim rukavima” izgleda da
    ćemo morati da čekamo dok nam ga ne saopšti Brankica Stanković.
  • ...

_________________
"Zašto, sve što je lepo, ima kraj?!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 17:57

Friz ::
Pošto posedujem izvestan broj (dvocifreni) akcija JGRM, rodbinske, a evo vratio sam se upravo iz Zrenjanina, da vas samo obavestim o nekim stvarima koje sam čuo s tim u vezi:
Ono malo djubre od Profesionallca je tražilo PARE od gospodje Medarević, e da bi joj obezbedio ni manje ni više nego celih 100.000 akcija kojih nema, ali su mu navodno ljudi obečali!!
A ako ne može da mu plati, zahtevao da uđe u upravni odbor, pa ga je ona otkačila.
Toliko o tom BEDNIKU čije je ime Sergej!!
On inače nema na svoje ime ni 1 akciju!
Ne verujem da su me slagali!

Tragedija, pa sta taj lik ima u glavi?
E, Sergej, Sergej...
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 19:54

Pozdrav forumasi,konacno da se javim.I ja sam bio kolatelarna steta,naravno zbog Profesionalca kojeg sam podrzavao.Sta da vam kazem i ja sam zajeban kao i svi mi koji smo polagali nade u njega.
Ipak ne klonimo duhom,jos ima nade.Ja sam licno punomoc dao Jeleni Medarevic a predlazem da to i vi uradite.Unapred odgovor svima koji me budu pitali da li sam siguran u nju:Posle ove zbrke sa Profesionalcem nisam siguran ni u sta, ipak imamo li drugog izbora?
Licno verujem da ona nema nikakve veze sa Zdravko,znaci ne poznajem gospodju ali po onome sto cujem od sadasnjih i bivsih radnika treba da joj verujemo.
Sa ovog linka mozete skinuti punomoc na njeno ime: http://www29.zippyshare.com/v/50828578/file.html
Zaprepastio sam se kada sam procitao Friz_ovu poruku da je Profi trazio pare ili mesto u upravnom odboru, malo mi to zvuci kao teorija zavere, mislim kako neko moze da proda tudje ovlascenje? Verujte mi da cu proveriti tvrdnju.
Nazad na vrh Ići dole
Milojka
Still learning
Still learning
Milojka


Broj poruka : 107
Points : 109
Datum upisa : 05.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 20:13

Dobro dosao nazad, ja cu proslediti punomoc svima koje znam da su zainteresovani za promene u firmi. Jedino mi nije jasno kako mogu(menadzment) da gledaju ljude u oci i lazu, izmisljaju gluposti, znam da cilj opravdava sredstva ali ovo sto rade je ravno ludilu. Toliko se nakupilo besa i mrznje prema njima (soljica co.) da je samo pitanje dana kad ce puci i ono malo lojalnosti koju su kupili zaposljavanjem blize i dalje rodbine. Iskreno se nadam promenama na bolje posle 8.08. zarad sebe i par stotina ljudi koji zive od plate. Akcionari sad ili nikad.
Nazad na vrh Ići dole
ajoV
Just looking
Just looking
ajoV


Broj poruka : 9
Points : 25
Datum upisa : 10.02.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 21:11

Dosada nisam nigde pročitao niti čuo zašta se zalaže JM, šta će učiniti na skupštini 08.08.2011, u kom pravcu će delovati od 09.08.2011.
Mnogi govore u njeno ime, a meni se čini da je normalno da znamo za šta dajemo punomoć
Nazad na vrh Ići dole
Bans
Still learning
Still learning
Bans


Broj poruka : 141
Points : 149
Datum upisa : 11.12.2010

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 21:20

@Zex983 dobro nam došao! kapa
Nazad na vrh Ići dole
Pampur
Member
Member
Pampur


Broj poruka : 365
Points : 581
Datum upisa : 21.05.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 21:25

ajov ::
Dosada nisam nigde pročitao niti čuo zašta se zalaže JM, šta će učiniti na skupštini 08.08.2011, u kom pravcu će delovati od 09.08.2011.
Mnogi govore u njeno ime, a meni se čini da je normalno da znamo za šta dajemo punomoć
Kakva je sada situacija, nije ni bitno ZA ŠTA, nego PROTIV koga.
A JM definitivno nije ZA ŠTA (mislim, €eurića od ) već je PROTIV. Sigurno 9.9. neće biti gore nego 7.9.2011.
Nazad na vrh Ići dole
Zex983
VIP
VIP



Broj poruka : 79
Points : 103
Datum upisa : 30.10.2009

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/3/2011, 21:45

Upravo to vam i pricam od ovih nema gorih,sta god da urade bice bolje nego sada.Ja sam se licno iznenadio koliko se ljudi, koji su do sada bili verni Zdravku, odazvalo, mislim na ljude koji rade u JGRM a nisu u soljici, valjda su do sada skontali da ce svi otici na biro ako se ova agonija nastavi.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family



Broj poruka : 255
Points : 264
Datum upisa : 04.08.2011

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Empty
PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)   Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO) Icon_minitime8/4/2011, 08:25

Kako misle da zavrse"solju"kad im se bude izmakla stolica u ponedeljak. 89
Nazad na vrh Ići dole
 
Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (2. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 29Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (4. DEO)
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: